Wpis z mikrobloga

Cześć!
Są tu jacyś studenci UG z infy? Myśle o przeniesieniu się z elektroniki na PG. Idzie mi na niej dobrze, ale chcę iść bardziej w programowanie niż elektronike, bo z samej matmy, fizy i programowania idzie mi znacznie lepiej niż z przedmiotów elektronicznych. Jestem ciekaw czy warto #pg #ug #studbaza #matura
  • 9
@kriss7676: Na przeniesienie właśnie za pozno, pierwszy semestr nastroił mnie bardzo pozytywnie, jestem na zero, ale obecnie mam mały kryzys i boje się, ze będę żałował zostania tutaj.
@Semises: Na ug poziom jest mocno średni. Jest parę osób (prowadzących) które dają tej uczelni nadzieje, ale albo są młodzi i nie mają na nic wpływu, albo uczą nieprzydatnych przedmiotów.

Z programowania to słabo jest. Pierwszy rok zupełne podstawy i brak projektów. Na drugim roku #!$%@? same CRUDy. Właściwie nie miałem projektu który nie byłby CRUDem. Feedback w zakresie programowania pewnie zależny od prowadzącego laby, niestety u mnie było fatalnie. Javy
@kriss7676: Dzięki bardzo za obszerna opinie. W takim razie pomęczę się trochę z tymi elektronicznymi przedmiotami. Mimo wszystko jest tu co robić, nie ma czasu nawet, żeby zjeść. Dużo głupot, ale po 2 semie C++, Matlab, HTML/CSS i trochę XMLa ogarniete na zadowalającym poziomie. Inżynierskie przedmioty po prostu są nudne dla mnie stosunkowo. Na 2 roku ponoć będzie jakiś C# czy Java także czegoś tam liznę w zakresie studiow. I tak
@Semises: ta, będzie C# i Java, będziesz klepać idiotyczne programy, które jedyne co robią to dodają obiekt do listy albo zawierają listę w liście i jakąś pętlę trzeba zrobić, a co najciekawsze - kod który naklepiesz nawet nie musi się uruchamiać, wystarczy, że prowadzący zobaczy, że napisałeś "wymagane" linijki...