Wpis z mikrobloga

@niemamnicku0: na instagramie, na takich zdjęciach widać młode, opalone, seksowne laski z wyskakującymi z bikini cyckami. Jak widać na załączonym obrazku, kiedy się tam pojedzie okazuje się, że ulane Grażyny są dokładnie takie same jak nad Bałtykiem, tylko zamiast parawanów są palmy ( ͡° ʖ̯ ͡°).
@AdamFrey: no to akurat prawda xD Garżyniarnia przeokrutna, tam jezdza prawie sami starzy ludzie xD ja bylam na przykład z mojej wycieczki najmlodsza a mam 23 lata xD
po mnie byla dziewczyna jedna 26 lat i chlopak 28 a potem to juz 40 w gore @bemol14: z biura ;) rejs statkiem, 5 wysp
@bemol14: to byl rejs all inclusive w marcu, 6200 za osobe ale na last minute bylo juz 4200 (niestety pospiech i podekscytowanie spowodowalo ze nie zalapalam sie na nizsza cene xD ) oczywiscie wycieczki platne, ale warte swojej ceny, jedna szczegolnie podbila moje serce, plywanie z plaszczkami :3 lacznie wyszlo okolo 8000-9000 zl ze wszystkim ;) a i po drodze bylo jeszcze zwiedzanie Madrytu ;)
@bemol14 na ten rejs na ktorym ja bylam wiza nie byla wymagana, ja bylam z Rainbow i oni maja sporo tych rejsow po roznych wyspach, wiesz, nie mam porownania z innymi biurami bo to moj pierwszy rejs ale ja bylam bardzo zadowolona z pobytu