Wpis z mikrobloga

#przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn

Poczytałem sobie Wasze komentarze na temat wizyty tej pani w Dzień dobry TVN. Są one różne. Oprócz tych negatywnych czy neutralnych, pojawiają się także pozytywne.

Ja osobiście ogólnie nie oceniam pozytywnie działań tej pani, chociaż pewne aspekty dotyczące podjęcia tematu przyczyn samotności mężczyzn w Polsce, mogłyby być pozytywne dla nas. Jednakże chyba nie o to chodziło autorkom książki "Przegryw", które są zadeklarowanymi feministkami.

A Wy jak oceniacie tą panią?
Kopytnik_1 - #przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklom...

źródło: Screenshot_20230918-224423~2

Pobierz

Działalność pani Patrycji w odniesieniu do samotnych mężczyzn oceniam...

  • pozytywnie 12.7% (26)
  • neutralnie 17.1% (35)
  • negatywnie 22.9% (47)
  • bardzo szkodliwie 47.3% (97)

Oddanych głosów: 205

  • 23
@Mazurroo: Niestety życie ma to do siebie, że nawet jak chcesz się zdystansować od pewnych rzeczy, to znajdą się tacy, co się do Ciebie sami dopieprzą. Tak jest właśnie w temacie przegrywów. Wielu z nas w tym ja chciałoby, żeby ludzie dali nam po prostu spokój żeby traktowali nas neutralnie nie pogardzając nami. Ale niestety społeczeństwo przystawia nam łatki szaleńców, psychopatów, zboczeńców, potencjalnych zbrodniarzy, czy po prostu widzi nas jako odszczepieńców,
A Wy jak oceniacie tą panią?


@Kopytnik_1: Przecież ona wyraźnie w wywiadzie dzisiaj powiedziała, że to nie wina przegrywów za to jacy są tylko społeczeństwa które nie nadążyło za emancypacją kobiet. Kobiety dostały prawa i społeczeństwo traktuje je nowocześnie (nie wymaga ciąży i rodzenia dzieci, respektuje rozwiązłość seksualną itp), a w stosunku do mężczyzn nadal społeczeństwo ma oczekiwania "tradycyjne" i ma racje to jest główna wina przegrywu, źle nastawione społeczeństwo które
Trochę zdziwko, bo nawet z sensem gadała, a przynajmniej te 4 minuty co oglądałem. A ona przypadkiem nie jest skazana przez sąd za kłamstwa i pomówienia o gwałt i molestowanie? Bo to trochę słaby autorytet na sprawy damsko męskie.