Wpis z mikrobloga

Wywiad z Iwoną Hartwich, Kubą Hartwichem (tym kurde "dzieckiem" co to go matka "siłą przetrzymuje" wedle trolli) i Adrianem Glinką na temat zachowania straży marszałkowskiej i pisowskich paszkwilantów. Polecam słabszym na umyśle wykopkom, którzy idiotyczne kłamstwa łykają jak gęsi kluski.

https://oko.press/kuba-hartwich-i-adrian-glinka-bronia-swoich-matek-po-brutalnej-akcji-straznikow-nie-jestem-ubezwlasnowolniony-i-mam-prawo/

Jakub wołał „Mama, odpuść”.

I.H.: I te media twierdzą, że syn chce zakończenia protestu, a jemu przecież chodziło o tę przepychankę przy oknie. Spadają na mnie kalumnie, że zdeptałam nogę koleżance, a to zrobił strażnik. Sama się przecież nie posiniaczyłam! TVP Info mówi, że to koleżanka mnie pobiła.

Kiedy Kuba zawołał „Mama, odpuść” odwróciłam się i dotknęłam jego ust, pogłaskałam go po buzi, powiedziałam „odpuszczam”, żeby go uspokoić.


[...]

Jakub Hartwich: Przeżywałem to bardzo, ale powiem szczerze, że jestem z siebie trochę dumny, bo zachowałem rozsądek, zimną głowę. Jeżeli chodzi o to, co wyprawia TVP Info, to powiem, że ja mówiłem wyłącznie w gestii bezpieczeństwa, bo ci strażnicy tak szarpali mamę i inne osoby, inne mamy, że bałem się, żeby nikt nie wypadł przez okno, czy żeby się nic poważniejszego nie stało.

A mama, jak to matki, chciała mnie uspokoić, i na takiej zasadzie, położyła mi rękę na ustach.

Pan powiedział „Mama, odpuść”.

K.H.: Powiedziałem tak, bo to są tacy haniebni ludzie, bezwzględni. Oni i tak zrobią to, co do nich należy, powiedziałem tak, żeby nie było poważniejszych urazów.


#protest #niepelnosprawni #sejm #afera #polityka
  • 8
Sorry @Andreth , ale opieranie się na wyjaśnieniach jedynie jednej strony, to tak średnio. Jedynie przekonanych utwierdzi w ich przekonaniach.
Jest tyle filmików z tych zamieszek pod oknem, że każdy może obejrzeć i sobie zdanie na ten temat wyrobić.
A tak naprawdę, to gdy babki powiedziały, że chcą żywą gotówkę to przegrały. Wtedy ogół społeczeństwa odwrócił się od nich. Z polityków, to masz tylko bezdomną szojring-wielgus przy nich. Pis i opozycja już
ale opieranie się na wyjaśnieniach jedynie jednej strony, to tak średnio.


@Pawery1: opieram się na tych wszystkich ujęciach które mają dowodzić że niby jedna drugą z premedytacją drapała po ramieniu, i tam właśnie nic takiego nie widać

gdybym ja chciał iść do sądu, że mnie niby ta "drapiąca" atakowała i drapała, i przedstawił te wszystkie kadry jako dowody ataku, każdy sąd by się przyjrzał i stwierdził, że nic takiego tam nie
@Andreth: Tak to tylko tu zostawię z Konwencji Organizacji Narodów Zjednoczonych o prawach osób niepełnosprawnych ".... osoby z niepełnosprawnością mają pierwszeństwo głosu i powinny same stanowić o sobie, zaś rodzice i opiekunowie dopiero w drugiej kolejności”. Życzę Ci aby za każdym razem kiedy się denerwujesz znalazł się obok ciebie osoba która będzie cię tak uspokajać jak Hartwich
Wtedy ogół społeczeństwa odwrócił się od nich.


@Pawery1: xD miliony ekspertów od wszystkiego, generalnie to ci ludzie co mają olej w głowe dalej trzymają z niepełnosprawnymi a nie z tymi babkami które są tam symbolicznie, pis u ludzi ma przes...ne za ich fałszywe zachowanie i szczucie i to żadna tajemnica bo nawet z platformą ludzie mieli kosę za takie rzeczy, pis robi to 100000x gorzej i wizerunkowo wyglądają jak banda parszywych
@cojaczytam21: Zabawne, bo jak oglądam te przepychanki pod oknem, to skojarzyło mi się to ze świnkami w chlewiku, próbującymi dopchać się do korytka :)

@spere: została podrapana, ok. Przez kogo nie wiem, możliwe że i przez strażnika. Jeżeli uważa, że zrobił to wbrew prawu, to nich idzie do sądu. Jest cała masa nagrań, które będą dowodem w sądzie

Generalnie śmieszne jest robienie afery z jakiegoś zadrapania. Te panie nie rządzą