Wpis z mikrobloga

@graf_zero: wzdłuż. Już wiem jbc. @adgebworthy:

Szczególnie kłopotliwym dla rowerzystów, zwłaszcza rozpędzony, są piesie przechadzający się po ścieżce rowerowej. Wyjątkowo jednak mogą oni to robić: korzystanie przez pieszego z drogi dla rowerów jest dozwolone tylko w razie braku chodnika lub pobocza albo niemożności korzystania z nich. Pieszy, z wyjątkiem osoby niepełnosprawnej, korzystając z tej drogi, jest obowiązany ustąpić miejsca rowerowi (art. 11 ust. 4)
@t_Bx: Lepiej nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) poszedłem kiedyś tam na zdjęcia ze znajomym, weszliśmy na chwilę między pociągami żeby złapać kilka ujęć, nagle się zielono od SOKów zrobiło, zaszli na most z dwóch stron i bida, wpadł kwitek, no ale trudno, już więcej tam nie wejdę (no może jak ktoś namówi XD).
@t_Bx: Obstawiam że tak, i nawet wydaje mi się nawet więcej niż tak, pół biedy jak dadzą mandat, gorzej będzie jak przyjedzie jakiś Policjant który lubi się pokazać i da skierowanie sprawy do sądu bo podciągną pod jakiś paragraf czy coś XD ale piszę się na taką akcję, przetestuje GoPro przy okazji XD