Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu za prośbą koleżanki daje korki gościowi z technikum z informatyki, mam do niego kawałek więc max 2x w miesiącu u niego jestem a ostatnio robię mu gotowy kod itp. Zawsze mi pisał że dostaję 5 raz tylko coś gorzej bo użyłem wskaźników a jeszcze nie brali, spoko.
Ostatnio mieli postawić serwer windowsa i na tym rdp i żeby stronkę wyświetlić, a i dokumentacja pracy to zrzuty ekranu. Nigdy tego nie robiłem ale coś tam z yt coś poszukałem i wszystko działa. Po tygodniu dostałem info że dostał za to 1 xD, o hui. Pokazałem to koledze z pracy od serwerów i mówi że wszystko dobrze zrobione, no i działa.
Madka gościa się trochę wkurzyła że mi płaci a jej chodzi o ocenki. Teraz mam dylemat czy skontaktować się z tym nauczycielem o #!$%@? mu chodzi, czy olać sprawę. Bo teraz wiem że było wszystko dobrze, ale też nauczyciel może się #!$%@?ć na typa i będzie miał #!$%@? albo że ja wszystko robię za niego.
#programowanie #informatyka #licbaza #techbaza
  • 27
@wellback:
Dupa tam. Korki to przecież normalna rzecz. Tylko jak nauczycielowi zwrócisz uwagę i okaże się że masz rację, to może się mścić na chłopaku. Ja tam bym podbił do niego.
@sentoxo: chciałem żeby podesłał listę co nie tak jego zdaniem ale podobno mógł tylko słownie temu typowi wytłumaczyć a on mi tylko powiedział że zdaniem nauczyciela nie jest zrobione w dobry sposób i by to nie przeszło na egzaminie zawodowym czy cos xD
@LaserRock46AND2: mało mnie to interesuje co gość będzie dalej robił, jak szansa na łatwą kase to biorę
ale podobno mógł tylko słownie temu typowi wytłumaczyć a on mi tylko powiedział że zdaniem nauczyciela nie jest zrobione w dobry sposób i by to nie przeszło na egzaminie zawodowym czy cos xD


Interpretacja na j. polskim wg. klucza teraz informatyka zaraz trzeba będzie rozwiązywać zadania matematyczne wg. klucza.
@progressive: @whiskas: @biskup2k: @Vencite: @Delfin17: @PszczolkaFajaa: @Fafnucek: @b3rly: @arard: @Hecktalk: @AwizisieAkat: @LaserRock46AND2:
sytuacja taka, wysłałem wiadomość do nauczyciela miałem się wczoraj kontaktować dzwoniłem teraz, wiem niedziela ale jak sobota wieczór mu nie przeszkadzała to niedziela przed obiadkiem też
Gość dość sympatyczny i się dowiedziałem:
1. Moje zrzuty były robione od ok 4 do 5 rano czyli 2 godziny przed lekcją
@wellback: Z tą wirtualizacją to też kiedyś miałem mindfucka ale z drugiej strony wystarczyło wpisać w google że VMware nie działa, i pierwszy wynik pomaga ;p

Gościu będzie miał ciężko na studiach jeśli pójdzie w informatykę xDDD
@wellback: akurat nauczyciele bardzo specyficznie podchodzą do screenów zadań z egzaminu zawodowego (bo pewnie ten ziomek zdaje teraz E.13) - u mnie też często wymagają dużej ilości screenów bo spora część osób bezmyślnie przepisuje dane od osoby z boku i później na egzaminie zawodowym leża xD