Wpis z mikrobloga

Będą małe spoilery więc jak coś to uprzedzam.

Już jakiś czas temu skończyłem oglądać serial #riverdale i w sumie mam chwilę, żeby napisać co nieco o tym jakże ciekawym serialu. Pierwszy sezon oglądałem nawet z zaciekawieniem, nie był może jakiś super ambitny ale całkiem przyjemny. Były błędy mniejsze czy większe, ale jakoś dało się je wybaczyć. Oczywiście zakończył się tak, że czekałem na sezon drugi i wyjaśnienie kolejnej sprawy. No i tu dochodzimy do sedna. To co sie odjaniepawliło w sezonie drugim to #!$%@? nie mam pytań. A w zasadzie mam:


Przecież ten sezon nie kleił się ni kupy ni dupy. Z całkiem dobrego show zrobili nie wiem nawet jak to nazwać xD Tyle wątków, tyle nieścisłości, tyle wszystkiego, nie wiem czy jest coś co w tym sezonie się nie pojawiło... 16 latkowie zachowujący się jak 30, gangi motocyklowe (i inicjacje do nich), strzelaniny, wybuchy, seryjne morderstwa, wielka polityka (a miasto 20tys) 5 nowojorskich rodzin mafijnych, striptiz, seks, porwania, tortury, zemsta, latająca kasa, trenig Rockiego, mordercze zakonnice, no dosłownie wszystko. Nie da się tego ogarnąć w jednym wpisie. I o ile kilka z tych wątków dało by się wybaczyć, to serial jest o licealistach, a nie o dorosłych ludziach. No kurde wyobrażacie sobie to? Przychodzi sobie pryszczaty piętnastolatek do burmistrza i mówi, że albo wypuści z więzienia jego ojca albo napisze w gazecie szkolnej, że jest gupi, burmistrz przeprasza i wypuszcza gościa? No #!$%@? xD Oczywiście, zakończyło się tak, że na pewno powstanie kolejny sezon. Trochę się boję co tam się pojawi, bomba atomowa? Loty w kosmos? Mimo wszystko jeśli ktoś nie widział, to polecam. Niezła komedia.

#riverdale #seriale #wunszocenia
  • 3
@w3n5zu:

16 latkowie zachowujący się jak 30,

OJ TAM SZCZEGÓŁY XDDD

gangi motocyklowe (i inicjacje do nich),

Fajne mają te kurtki <3

strzelaniny,

SERYJNY MORDERCA W MIEŚCIE XDDD

wybuchy,

co tam wybuchło bo już nie pamiętam

seryjne morderstwa,

XDDDDDD I TRADYCYJNIE, POLICJA NIC NIE MOŻE ZROBIĆ XD

wielka polityka (a miasto 20tys)

KORUPCJA AFERY XDD

5 nowojorskich rodzin mafijnych,

i to "capo" XDD

striptiz, seks, porwania, tortury, zemsta, latająca kasa, trenig
Pobierz c.....u - @w3n5zu: 
 16 latkowie zachowujący się jak 30, 
OJ TAM SZCZEGÓŁY XDDD
 gan...
źródło: comment_o7eCzAYnV4yVgvrfmlquLFTgsHJbtY0f.jpg