Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy Bf1 na ps4 slim chodzi płynnie? Są odczuwalne duże spadki fps?

Gram w bf4 na slimce i gra mi się bardzo dobrze, ale chciałem się upewnić czy bf1 jest dobrze zoptymalizowana teraz czy nie. Bo jeżeli działa podobnie do bf4 to wchodzę w to bez pytań.

Czy ktoś kto aktualnie gra w bf1 na ps4 slim może coś powiedzieć na temat optymalizacji?

#bf1 #ps4 #battlefield1
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZmutowanaFrytkownica: xD miałeś chyba na myśli 20. Na moim facie framerate jest w miarę stały na poziomie 30 FPS ale zdarzają się akcje z dużą ilością graczy i wybuchów gdzie są dropy do 20, a czasem przez sekundę nawet i może niżej. Ale gra się bardzo dobrze, giera jest miodna;)
@SLyer: nie on bez przesady, do 20 nie spada, co najmniej 35 klatek podczas ostrej jadki jest, potem 40 - 55. Moje pcmasterrace oczy potrafią wychwycić spadki do 20. On chyba, że konsola zakurzona, grzeje się i musi zjeżdżać w dół z wydajnością to tak, może być jeszcze mniej.
@Remios: ogólnie mówiąc nie ma problemu z frameratem, jedynie w rzadkich momentach gdzie po dwóch stronach bunkru stoi z 10 typa I rzucają granatami, a to częste nie jest.
Tak jak kolega @Nova24: pisze, są długie loading przed rozgrywka, ale jest to uzasadnione ogromnymi mapami (operacje).
Bardzo fajnie się gra, już z 2 miesiące strzelam I jeszcze mi się nie znudziło :)