•  

97445 - 416 = 97029

Po dwóch latach w końcu sięudało z #rowerowykrakow wyruszyć na stolicę.

o 21:44 pociąg z Kielc. Na dworcu już czekają na mnie @zukikiziu oraz @mosci_K . Szybka wizyta na jedzenie w KFC chyba to było, już nawet nie pamiętam i w drogę na miejsce zbiórki.

Łącznie było ok 20 osób - jeśli ktoś wie ile dokładnie proszę o potwierdzanie.

Jazda niesamowita. Tempo było mocne, na granicy tego abym dał radę. Prawdziwa jazda zaczęła się na ostatnich 200km. Było tak płasko, że grupa mknęła praktycznie non stop grubo ponad +30 km/h.

Zdjęć nie mam, bo nawet nie było podczas jazdy kiedy zrobić, plecak na plecach sprawił, że wyciągnięcie telefonu na postoju było cudem, a co dopiero w trakcie jazdy.

Udało się zdążyć na pociąg o 20:40 bo miał 10 min opóźnia, na mieszkaniu byłem o 24 także ponad doba bez snu i dało już się to odczuć.

Na sam koniec, standardowo zdjęcie pod PKiN.

@metaxy i @Mortal84 powodzenia w dalszej części trasy! Nie wiem z czego jesteście ulepieni, że dzisiaj kolejne takie dni przed wami i dacie radę. Podziwiam ;)

Wszystkim obecnym dzięki za wspólną jazdę, krakusy to bardzo spoko ludzie!!!

pokaż spoiler Jeśli ktoś ma zdjęcia to prosił bym bardzo za podrzucenie mi na PW (。◕‿‿◕。)

Statystyki:

Dystans: 416 km
    Wertykalnie: 2660.18m(↑1320.74m/↓1339.44m)
    Czas: ◷14:02:04
    Średnie tempo: 2:01 min/km
    Średnia prędkość: 29,63 km/h
    Kalorie: 8277 kcal

W tym tygodniu to już 455km!
    #rowerowyrownik #ruszmiasto #100km #200km #300km #400km

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
    Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
    Samo liczy, to chyba magia
    Skrypt się nie myli, to inni się mylą
    Będą z tego ładne wykresiki
    Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!