Wpis z mikrobloga

95374 - 8 - 12 - 9 - 9 - 8 = 95328

Tak, to dziś jest TEN DZIEŃ kiedy załapałem się na krótki dystans z #rowerowykrakow, ale po kolei. 8 - z MSD do pracy. 12 - z pracy do Kanzasu, by zdążyć na spotkanie (wg otymistycznego wariantu) o 1630. Po drodze zaczyna nieśmiało kropić, kapanie przeradza się w ulewę z gradobiciem i po godzinie jestem już cały mokry. Zaraz jednak wychodzi słońce, siadam w ogródku jakieś restauracji i jedząc obiadek czekam. W międzyczasie przychodzą meldunki doraźne że przyjazd ekipy przesunie się na ~2000. Żeby nie czekać na próżno jadę szybko do Aleksandrowa - 9, gdzie przybywa Zelazko_MPM i kolega Szymon. W końcu o 1930 wjeżdża peleton w składzie: @metaxy @Mortal84 @Cymerek w towarzystwie @Dewastators @mosci_K @radoslaw-szalkowski. Szybko dołączamy w biegu i jedziemy do Konstantynowa - 9, gdzie krakowianie mają nocleg. @Dewastators wraz z kolegą Szymonem uderza do Pabianic na pociąg, @Zelazko_MPM z @mosci_K przez Lutomiersk dalej, a ja z @radoslaw-szalkowski z powrotem do Łodzi -8.
Ponoć to skromne 9 km uprawnia do tagu #jechalemzmetaxy - dziękuję @Zelazko_MPM za przypomnienie!

W tym tygodniu to już 96km!
#rowerowyrownik #ruszlodz

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

  • 1