Wpis z mikrobloga

Elo mordy z #poznanpilkekopie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przypominam o dzisiejszej grze o godzinie 16, wszystkie szczegóły tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/32343981/misie-kolorowe-to-juz-jutro-zapraszamy-wszystkich-/

Jeśli chciałbyś dołączyć, ale trochę się cykasz, to zapraszamy. #poznan, nie śpimy! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Oprócz tego, że wpisałem złą datę w poprzednim wpisie, to jeszcze na wykoevencie jakimś cudem złą ustawiłem... jak to się stało? Ja dobrze nie pamiętam. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 12
Wołam Was ziomeczki, byście poinformowali nas jeśli ktoś z Was przyjść nie zamierza - a to dlatego, że #!$%@?łem na wykoevencie i nie można się wypisywać (tak naprawdę to zrobiłem to taktycznie, byście przyszli ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
@vaxx ja jednak nie dam rady, musiałbym 10km w jedną stronę rowerem dygac ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Chyba że któryś z uczestników jedzie przez junikowo/stadion to się chętnie zabiorę (nie mogę zawolac uczestników z telefonu)
@godeath: możesz dodać jakiś wpis jeśli chcesz :) co do osób - ciężko w 100% stwierdzić, ale opierając się na tym, że nikt więcej nie odwołał, to powinno być właśnie 12.