Wpis z mikrobloga

83610 - 199 - 39 - 49 - 143 = 83180

Kaszebe runda z @rdza, @TheDOG i ich znajomym. Pierwszy raz brałem udział w czymś zorganizowanym i czułem się jak na ustawce z bufetami( nie wiem jak na zwykłym wyścigu jest) ale niestety nie było mi dane ze wszystkich skorzystać. Na mecie zawiodłem się masówką i brakiem zorganizowania ponieważ kolejki były ogromne do wszystkiego. Warszawa oddała mi swoje żetony na bufet i piwo więc skorzystałem. Nie wiedziałem że dalej też jest kolejka za zakrętem i wbiłem się w 1/3 wykorzystując 4 żetony co było średnim pomysłem po 200km i pustym żołądku XD

Aaa, dzień wcześniej byłem na biforze przed party w Gdyni i o 6 wróciłem, myślałem że gorzej będzie ale ładowanie magnezu i węgli było dobrym pomysłem

39- luźne kręcenie

49- bidon mi wypadł przez próg zwalniający i się połamał ale kto zwalnia przed nim¯\_(ツ)_/¯

143- ustawka z f3, nie ma to jak jazda w grupie 20+ osób po budowie DK7 i powrót z Tczewa DK91 a na wyjeździe z Gdańska sprawdzali trzeźwość, może niektórym z nas też powinni bo w takim tempie to niedługo trening na obwodnicy będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)

W tym tygodniu to już 430km!
#rowerowyrownik #ruszgdansk #100km #100km #rowerowetrojmiasto

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

Qardius - 83610 - 199 - 39 - 49 - 143 = 83180 

Kaszebe runda z @rdza, @TheDOG i ic...

źródło: comment_zpGJ8GoAaWGNQ2S7ZT2h18cnD0Cql7Ch.jpg

Pobierz
  • 7
143- ustawka z f3, nie ma to jak jazda w grupie 20+ osób po budowie DK7 i powrót z Tczewa DK91 a na wyjeździe z Gdańska sprawdzali trzeźwość, może niektórym z nas też powinni bo w takim tempie to niedługo trening na obwodnicy będzie ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Qardius: Też się #!$%@?łem na trasę bo krajówka przejazd przez Tczew i Pruszcz to po prostu głupi pomysł.