Wpis z mikrobloga

Mógłby ktoś wytłumaczyć jak to dokładniej działa? Ktoś robi live na dlive, ja upvotuje ten live. Przykładowo Z upvotów uzbierał 10$ przy 5 głosach, więc 25% po tygodniu trafia do tych co dali upvote. 2,5 jest dzielone między tych 5 użytkowników?

Po jakim czasie? Bo ja 8 dni temu dałem upvote do 11 materiałów i wczoraj odebrałem nagrody tylko za jeden.

#steemit #dlive #dtube #steem
  • 5
@Bartek4175:
Nagroda kuratorska (czyli nagroda za głosowanie) jest wypłacana równo po 7 dniach i zależy od kilku czynników:
- w jakim czasie zagłosowałeś (jeśli przed 30 minutą to część nagrody kuracyjnej przechodzi do autora)
- jaka była nagroda za post w momencie głosowania i jak dużo ten post jeszcze dostał głosów
- jaki masz STEEM POWER

Jeśli posiadasz mało STEEM POWER to bardzo możliwe, że wyszło na tyle mało, że zaokrągliło
Pobierz applicative_functor - @Bartek4175: 
Nagroda kuratorska (czyli nagroda za głosowanie)...
źródło: comment_RulG2YuZKKtW7LKv3r8tObc4ahvsKzfd.jpg
@Bartek4175: jak dasz w 28 to wiele nie stracisz. Ogólnie to taka "gra":
- im wcześniej dasz (do 30 minut) tym mniejsza nagroda
- im później dasz, tym większa szansa, że ktoś da dużego upvotea przed tobą i zgarnie większą część nagrody

Wszystko po to, żeby boty nie zgarniały całej nagrody.
@emjot86: źle to trochę opisałeś. Im wcześniej dasz tym większy % ze swojej nagrody oddajesz autorowi postu. Ale jednocześnie masz większe szanse na zagłosowanie przed innym dużym graczem, co zwiększy twój udział w nagrodzie. Generalnie najlepiej głosować jak najpóźniej, ale gdy nasz głos znacząco zmieni cene