Wpis z mikrobloga

Jest taka grupa Korwin Sympatycy czy jakos tak. Nawet JKM ją dzis zareklamował. Ale ja nie mam do niej dostępu od 2015 roku. Dlaczego? Bo ten co zaraża kiłą dziewczyny czyli Grzegorz Garbuła z kabału YouTube CEPERolkV zbanował mnie za wstawienie na tę grupę filmu z konferencji prasowej Korwina Mikke z mojego kanału YouTube czyki Independent Video Press. Napisałem wiec jeden post i od razu zostałem zbanowany. A za chwile zbanowany został moj kolega z ktorym prowadziłem kanał Independent Video Press też za to że dodawał linki do filmów z Korwinem ktore on nagrywal na nasz kanał. I oto podsumowanie tych "wolnościowców". Banują, roznoszą kiłę, odbierają wolność i kradną pieniądze. Dlatego ja już tego #!$%@? środowiska nie wspieram i trzymam się z daleka.

#korwin #grzegorzgarbula #ceperolkv #wolnosc #4konserwy #4kuce #jkm
A.....o - Jest taka grupa Korwin Sympatycy czy jakos tak. Nawet JKM ją dzis zareklamo...

źródło: comment_0GxWMmVaza62hpWUVmUdTi130uHOLz7r.jpg

Pobierz
  • 8
@Axelio: Ceper i Grzegorz G. to chyba (podkreślam chyba) nie jest ta sama osoba. Ciężko aby Ceper wrzucał do netu jakiś program z TV w czasie, gdy Grzegorz G. kręcił spotkanie z JKMem - a było takich sytuacji sporo.