Wpis z mikrobloga

O właśnie. Mirki. Skoro i tak tu zalegam to mi pomożecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam na przedmiot projektowanie graficzne wykonać grafiki - wizytówki czterech różnych zawodów, ewentualnie jakiś specjalizacji w zakresie różnych zawodów. Mam już pomysł na kardiologa. Więc potrzeba byście mi zarzucili jakimiś zawodami i powiedzmy, że trzy z największą liczba plusów będą zrealizowane jako część mojego zaliczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomóżcie wenie #gownowpis #studbaza #rysowanie #grafika #prosba
  • 29
łatwo jest zrobić wizytówki takim zawodom jak:
- fryzjer (motyw włosów, grzebienia, wymyśl coś by nie było jakies super oklepane)
- florysta (kwiaty, wzory jakies kwiatowe etc)
- radca prawny (można się pobawic jakimis kształtami geometrycznymi zeby wyszlo ładnie i elegancko)
- taksówkarz lub ogolnie jakis kierowca (motyw słynnej kratki żółto - czarnej lub jakieś koła czy kierownica)

zawsze mozesz się szarnąć na ambicje i samemu sobie zrobić wizytówkę jako grafikowi, zawsze
@Scorpjon nie wiem na ile Twój wykładowca ma luźne podejście - bo Ty będziesz się świetnie bawił robiąc wizytówkę dla oryginalnych zawodów a on Ci powie, że to jest po prostu niepraktyczne (,) na przykład taka wizytówka górnika jest moim zdaniem w ogóle niepraktyczna xD
@Scorpjon: powiedz wykładowcy, ze nie robi się wizytówek tylko pełne systemy identyfikacji ( ͡º ͜ʖ͡º)

A jako pro tip mogę powiedzieć tyle: think out of box. Pomysł nad forma-wykrojnikiem, rodzajami uszlachetnienia, sama forma wizytówki, podłoża. To robi robotę, bo sama grafika to pół biedy ;)