Wpis z mikrobloga

@atrax15: to był wyjazd organizowany przez maluch-trophy - to taka seria wyścigowa, powstała kilka lat temu, przywracająca klasę maluchów jako osobną (wcześniej, jak na KJSach, maluchy był w tej samej klasie co Seicenta, Swifty itp). Jeżdżą sobie chłopaki, głównie po torze Poznań, mają normalne klasyfikacje i inne takie ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@atrax15: z serią to nie ma zbyt wiele wspólnego, wszystko odelżone, inne tłoki, inne zawory, wałki itp. 45-50KM, albo i więcej. Dość powiedzieć, że licząc wszystkie koszty (malucha też), robiąc malca do takiej serii (startujesz z najlepszymi jakby nie patrzeć) jeden z moich znajomych wydał ~30k, a to było przed pierwszymi poważnymi zawodami. Sam silnik ~7k, a wypada mieć drugi w razie czego :)
Ten drugi nie jest w stanie określić
@SpalaczBenzyny: no bo tak jest, dlatego napisałem, że to jeszcze przed pierwszymi poważnymi zawodami, nie wliczając tego drugiego motoru itp. Nie wiem ile dokładnie, ale wiem że potem jeszcze spooro doszło ;) ale też dlatego dobrze, że im zrobili tą klasę, bo wiele osób wyciskało z tych maluchów siódme poty, ładowali dużo kasy, żeby potem być w jednej klasyfikacji z Cinquecentami 1.2, które z ogarniętymi kierownikami nie dawały większych szans na