Wpis z mikrobloga

@BojeSieOZdrowie też tak sobie myślałem jak się przesiadłem. Używałem rok, przesiadłem się znowu na androida i to nie flagowe urządzenie, ale z czystym Androidem i uważam, że iOS jest spoko, ale android jest już równie dobry, stabilny i szybki. A za telefon zapłaciłem 600 złotych. Także nie ma co demonizować :)
@BojeSieOZdrowie: No od dawna wiadomo! Szajsungi co generacje zmieniałam, bo ciągle coś się cięło, tak dotrwałam do S6 edge i się poddałam. Zabuliłam wtedy troszkę więcej kasy i do dziś mamy się super z ogryzkiem 6s. Już prawie trzy lata a ten ani razu się nie zawisił, nigdy mnie nie wkurzył ani też nie odmówił posłuszeństwa.
Ogólnie polecam
@nudna_istota: ale wiesz, ze to ma swoje uzasadnienie? Mam 6s, trzeci rok i dziala tak jak nowy. Jak mialem s5 od nowosci to do dwoch lat jakos funkcjonowal, pozniej to juz byla tragedia. Bateria, grzanie sie, zamulanie...
@nudna_istota: to argument chyba w drugą stronę, że kupująć iphone i chcąc go sprzedać po np. dwóch latach mało na nim tracisz, w stosunku do innych telefonów... inna sprawa, że iPhone przez kilka lat działa dobrze, stara już 6 dostaje aktualizacje do iOS 12, na którym działa jeszcze lepiej (w androidzie efekt jest raczej odwrotny)