Wpis z mikrobloga

Odkryłem świętego graala informatyki!
Jeżeli chcesz mieć bezpieczny, szybki i idealny zdalny pulpit do #vr po mozolnym #lte i nie tylko, to polecam Nomachine NX w wersji Enterprise Desktop!
https://www.nomachine.com/pl/everybody
Działa tak szybko że #vps bez GPU ogarniał mi OpenGla i filmy! Jest na każdy system operacyjny oraz na komputery typu #raspberrypi!
O co chodzi z mobilnym VR?
Chodzi o to że są przeglądarki www na cardboardy, zaś NX w wersji Enterprise posiada interfejs www, który jest całkiem wydajny i ma SSLa!
Jakby było tego mało to aplikacja jest bez reklam i limitu czasu (po za supportem).
Dzięki temu nie tylko pograsz mobilnie ze swojego #pcmasterrace, ale nawet wczujesz się w swojego robota na malince gdy nie jesteś w domu!

  • 10
@majsterV2: Czekaj czekaj, po pierwsze to nie jestem w stanie za dużo zrozumieć z twojego wpisu. Jakie jest opóźnienie? Co z kompresją obrazu? Jaka jest przepustowość? No i zdaje się, że szukałeś otwartego rozwiązania a to jest zamknięte.
@Kryspin013: Jest częściowo otwarte.
Lepsze jest niż inne rozwiązania, bo lepiej kompresuje pakiety i jest dość lekkie.
Wydajność zależy od sprzętu i ustawień, najważniejsze że działa na prawie wszystkich systemach.
@majsterV2: Nie pytałem o wydajność tylko o opóźnienie. To, że możesz przesłać sobie obraz nic nie oznacza jeśli będzie on miał okropną kompresję albo opóźnienie będzie tak duże, że nie będzie się dało w nic pograć.