Wpis z mikrobloga

@krolik1337 zgadza się i mi nie przeszkadzała, a akurat trafiłem na moment gdy spłonęła pierwszy raz. Osobiście podobała się, ale poczytałem dlaczego ktoś to zapalił, później od znajomych też słyszałem taka wersję. To może inne miejsce i nie będzie problemów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kotos00: wiesz co, nie wydaje mi się że to kwestia miejsca. Bardziej mentalności starszego pokolenia i młodszego z zamkniętym umysłem, widać to po komentarzach na fb czy nawet wykopie pod wszelkimi postami czy artykułami o tej tematyce, czytając te wypociny włos się jeży na głowie, nie wydają się zbulwersowani faktem tęczy na placu Zbawiciela, tylko egzystencją ludzi o innej orientacji. Szczerze nie jestem zwolennikiem żadnej ze stron, po prostu myślę że
@krolik1337: aż się zalogowałam żeby ci przyklasnąć - możesz czuć się dumny że chciało ci się to napisać :P
@neib1 "brak wstydu" - na paradzie to akurat widać. Jakbyś tego słownie nie interpretował, prawda jest taka, że akceptowana przez wszystkich Duma- jako skromna pewność siebie, tutaj nabiera takiego obrotu i eskalacji, że ciągle urasta do rangi prowokującej i wywyższającej się nad inne opcje - a to już nie jest tolerowalne bo