•  

68502 - 220 = 68282

Wyprawa "dookoła Polski": dzień V (04.06.2018)

Troszkę pagórków, mnóstwo wmordewindu i garść dramatycznych dróg

Po pogaduchach z nami do północy @Zara-tu-s_t_ra wiedziała, że pobudka z nami o 6 rano to nie będzie nic łatwego. Ale dała radę, ogarnęła nam pełne śniadanko. My w zamian pomogliśmy jej załadować kilka worków z ziemią na samochód i wszyscy byli szczęśliwi. Za oknem niby paskudna mgła, ale ledwo po kilku km nie ma po niej śladu i tam też pojawia się nasz wczorajszy towarzysz na szosie czyli @spasiva - tym razem poszedł biegać. Świat jest mały czy coś.

Kto nie zaznał gruzu ni razu ten nigdy nie zazna słodyczy w niebie, czyli trafiamy na odcinek szutrowy - spoko. Potem trafiamy na odcinek leśny - też spoko. Ale gdy ten leśny odcinek zamienia się w nieprzejezdny piach robi się w sumie śmiesznie. Śmiesznie, bo miałem z kim to przejechać kurwując razem, a dla @Mortal84 to w sumie nowość, bo nikt szosą z własnej nieprzymuszonej woli po czymś takim nie jeździ.

Brodnicki Park Krajobrazowy całkiem sympatyczny. Trochę jazdy góra-dół. Miła odmiana po płaszakach w okolicach Łodzi czy Warszawy.

Na spanie zaproszenie dostaliśmy od @nunu85 - pana sołtysa. Przy okazji rolnika, obszarnika, na pewno kułaka i złodzieja! Bo jak wiadomo kto ma traktor z GPS to musi być element wywrotowy z zapędami do szkodnictwa! Tak mówił towarzysz Stalin i to musi być prawda! A tak serio to miło zostaliśmy przyjęci przez niego i jego rodzinkę. Nakarmieni, wykąpani poszliśmy na szaberek na czereśnie. Gdy już pan rolnik wrócił z oprysków to zabraliśmy się za legendę północy, czyli piwo Specjal. Po jednym, pogadane o pierdołach, śmieszki i do spania. Przy okazji @nunu85 nauczył nas nowego terminu na ultradziadowskie drogi - "asfalt typu Kongo". Coś o tym wie, bo ma taki dookoła swojej wsi.
    Strava

#100km #200km (nr 6) #metaxynarowerze #rowerowyrownik

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Sporo ludzi w wieku 22-25 (przynajmniej z takimi mam doczynienia), wręcz chwali się jak to oni nie mają czasu na jakieś tam durne hobby, oni są poważnymi ludźmi, z poważnymi zajęciami. Tak mnie rozkmina naszła dzisiaj - właściwie po co taki człowiek żyje, nie mając nawet czasu na poświęcanie się swoim hobby, lub po prostu czysty, bezcelowy opierdaling od czasu do czasu? Żyć tylko po to aby pracować, z dnia na dzień, i jeszcze się tym chwalić? Pracuję, mam uczelnię, a mimo to znajduję czas aby pograć, wyjść pobiegać, przejechać się gdzieś, czy porobić jakieś inne pierdoły bezcelowe. No ale ja chyba kurde nie jestem poważnym dorosłym xD Nie ogarniam chwalenia się brakiem czasu, to jak mówienie - Patrz na mnie! Nie ogarniam ni chuja jak zarządzać swoim czasem!
    #zalesie #przemyslenia #przemysleniazdupy i trochę #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (84)

JEDNA NOGA NA KOLUMBIE, DRUGA NA JAPONIĘ!
    #mecz #heheszki #wiedzmin #mundial

odpowiedzi (15)

Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy film "Prestiż" z 2006 roku. 78,03% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,53. To więcej niż na filmwebie (8,1) i tyle samo co na IMDB (8,5).

Dzisiaj będziemy oceniać film "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" z 2001 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Następne głosowanie jutro - zajmiemy się wtedy filmem "Władca pierścieni: Dwie wieże" z 2002 roku.

Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

Miłej zabawy :)
    pokaż całość

odpowiedzi (62)