Wpis z mikrobloga

@KucykMocy: Nie pajacuj kolego. W czym moje pytanie jest dziwne? Uważam że moje pytanie jest normalne. Jest to jak widzę usługa w której to za narysowanie czegość jest opłata za każdy piksel płatne 1 satoshi. moje pytanie jest jak najbardziej normalne a więc jaki sens jest płacić za taką usługę skoro można sobie coś narysować zupełnie za darmo np w programie PAINT. nie potrafisz odpowiedzieć czy jesteś tak niedorozwiniętym imbecylem że
@Amelcio: Pytasz dlaczego to jest lepsze od rysowania w paincie. Tego typu usługi są dostępne od dawna, są popularne na reddicie, ale zwykle rysowanie jest za darmo, a tu masz poczucie ekskluzywności, bo rysowanie kosztuje bitcoiny xD

Ludziom się to podoba, bo jest interakcja z innymi użytkownikami i każdy może zobaczyć twoje dzieło, albo je przerobić, czy zamazać.

@Amelcio:
jaki jest sens kupowania skinów w grach za tysiace dolarów?

Jaki jest sens wydawania 10x wiecej hajsu za unikalność?

Twoje rysowanie w paincie to jak gra single player (z angielskiego: dla pojedynczego gracza).

Ale masz racje, przechytrz wszystkich, narysuj #!$%@? w paincie i pokaż wszystkim że to scam bo można w domu, samemu, bez płacenia.

Ty Cwany lisie ty.

PS. I raczej u mnie to to drugie, niedorozwinięty imbecyl.
moje pytanie jest jak najbardziej normalne a więc jaki sens jest płacić za taką usługę skoro można sobie coś narysować zupełnie za darmo np w programie PAINT.


@Amelcio: Nie próbuj nawet tego ogarniać tylko przyjmij do wiadomości, że tak już jest na tym świecie. Ktoś, kto zrobił tą stronę być może zarobi na debilach, którzy płacąc za nabazgranie froga z #!$%@? myślą że staną się kimś wyjątkowym. Free market!