Dwa grosze ode mnie w temacie kadry.
Ludzie, Nawałka wie co robi.
Przed Euro'16 graliśmy dwa sparingi, jeden z Holandą, dwa z Litwą. Wyniki 0-1, 0-0.
A na ME jeb 7 pkt w grupie, najlepsza defensywa, remis z Niemcami, karne z późniejszym Mistrzem
Europy.

Na zgrupowanie na MŚ przyjechały dwie grupy ludzi, jedni co tyrali cały sezon, drudzy co grzali ławę/ leczyli kontuzję. To był czas odpoczynku, regeneracji, podleczenia urazów. Arłamów to jest #!$%@?, ćwiczenie schematów, treningi pod rywala w grupie, odprawy, analizy.
Te sparingi z Chile i z Litwą nie pokażą nic. Chodzi o wejście znowu w tryb meczowy.

Eksplozja formy ma być w meczach grupowych.
#pilkanozna #kadra #polska
  • 4
@sportowy_swir: Kluczowe postacie pokazały ogień w pierwszej połowie, w drugiej faktycznie nędza ale też było sporo zmian, a taki Krychowiak dobrze wyglądał przez 90minut mimo paru złych dalekich podań, widać regres formy ale dalej jest waleczny wariat i to jest podstawowy punkt pomocy