Wpis z mikrobloga

@strusmig: Jak masz Redmi Note 5 to nie kupuj czasem szkła do Redmi 5 Plus bo nie wiem czemu dałeś ten tag skoro to różne telefony. Z przodu mają czujniki i przedni aparat w innym miejscu. No chyba, że pomyliłeś nazewnictwo bo Xiaomi na różne rynki różnie nazwał te modele
W Polsce Xiaomi Redmi 5 Plus a np. w indiach to Xiaomi Redmi Note 5
U nas Xiaomi Redmi Note 5
@strusmig zwykle nie będzie na obwodzie przylegać, taki pasek powietrza dookoła i każdy futerał z nim pasuje.
Barwione szkło, zapewne zrobi się tęcza na ekranie, I nie każdy futerał pasuje wtedy z takim szkłem. Mam oba I się waham które nakleić
( ͡° ʖ̯ ͡°)
@strusmig: A spoko, chciałem tylko ostrzec w razie czego :) Ja dostałem jakieś najzwyklejsze w gratisie do etui i było sporo za małe. Boczne krawędzie kończyły się tam gdzie ekran a nie do samego końca przedniego panelu. Taki już urok 2,5D. Ciężko znaleźć coś idelanie pasującego :/
@strusmig: kolega do redmi x4 kupił niby z tymi ramkami, ale i tak przezroczysta część była nad zagiętą częścią wyświetlacza, poza tym nie było otworów na przyciski i diodę powiadomień:D chała na maksa, sprzedają ale nie widzą co, wszędzie na aukcjach rendery, nigdzie real foto