Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Jejku. Właśnie siedzę z psem w kolejce u weta i ok. 80 letnia pani przyszła uśpić psa.
Ciągle zasypywała panów pytaniami:
- Czy nie będzie go bolało?
Powiedzieli, że nie, że poczuje tylko ukłucie i to wszystko. Przerażająco drżącym głosem opowiadała jaki był przez te 17 lat.
Na koniec przytuliła go, pogłaskała i powiedziała:
- Żeby tylko go nie bolało... Ja już nie chcę tej reszty, idę, bo nie chcę tego widzieć. Trzymaj się, Puszek.
Popłakałam się, to tak rzadko spotykane u starszych osób... Dlatego nie nadaję się do pracy w lecznicy.
#feels #psy
  • 32
@Twinkle ehh moja różowa ostatnio 3 dni płakała jak pojechaliśmy z królikiem do veta i w trakcie badań wyszło że ma bardzo zaawansowaną chorobę zębów i sam vet zasugerował żeby go uspac bo się męczy. Aż mi wstyd było xD
@Mesosfet: nie, było Ci wstyd, a nie szkoda, tak napisałeś, więc nie przekręcaj, albo pisz uważniej, bo to jest zajebista różnica. Ja też nie buczę o wszystko dookoła, ale nie ogarniam jak można się wstydzić za to, że raz - bliska osoba nie ukrywa emocji, dwa - jest empatyczna i wrażliwa i potrafi bezwarunkowo kochać drugie stworzenie.
Nie znam Twojej różowej, więc nie będę mówiła, że jest dobrym człowiekiem, ale miarą
@Twinkle: Myślisz, że ludzie nie przeżywają śmierci zwierząt? Chyba żartujesz. Nie ma znaczenia, czy stary, czy młody.

@Mesosfet: Wyglądasz mi na psychopatę. Jak można nie płakać, chociaż już po tych ludziach? Masz jakieś emocje? Jakby twojej kobeicie rękę coś #!$%@?ło, to też byś wzruszył ramionami?
@RatKing xD no mam trochę skłonności do agresji ale bez przesady xD martwię się o nią i jest mi smutno ale zwierzę nie jest dla mnie powodem do płaczu, a ludzie? Cóż, to chyba dobrze ze się nie załamuje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RatKing: W którym momencie napisałam, że to jest duże miasto wojewódzkie? A i w takich bardzo często trafiają się janusze o takiej mentalności.