Wpis z mikrobloga

@Czarny_Klakier: nie dziwie się im, sam chciałem sprzedać po objrzeniu trailera - tylko źle wyczułem moment, bo ten moment trwał 5 min. Myslałem, że pompa przynajmniej 1-2h potrwa... a tu zonk.
Nie wiem zobaczymy, ja mam nadzieje jeszcze na sprzedaż z wyższym zyskiem - po pokazaniu gameplay i przestawieniu ajkis futersów.
Wiara w CDRED u mnie wielka, ale jednak chce sięwycofać z giełdy do września więc fajniebyłoby jakby jednak coś pokazali
  • Odpowiedz
@sage_Slav zależy jeszcze co pokażą jutro za zamkniętymi drzwiami. Nie wiem po ile kupowałeś ale według mnie nie przebije już tych 159 przynajmniej nie do premiery.

Ja brałem po 17zl z myślą o cyberpanku więc sam kurs mi teraz lata. Ale może bym trochę niedługo dokupił. Jak dla mnie sama gra to będzie sukces. MS nie poszedł by na taki sposób prezentacji jakby nie wierzył w produkt.
  • Odpowiedz
@Czarny_Klakier: ja brałem po 135-139 pare pakietów, i teraz dopchałem, starałem się wybieraćz dna więc konkretnej ceny Ci nie podam, średnia z dzisiejszych zakupów oscyluje na 145 zł.

Brałeś po 17 zł? to zapłacisz troche podatku belki - ale jest na to sposób - zrób darowizne z akcji dla kogoś z rodziny - jak osoba sprzeda to cena zakupu jest taka przy jakiej te akcje od Ciebie otrzymał.
Oczywiście wszystko musisz
  • Odpowiedz
@sage_Slav: @Czarny_Klakier: oj to chyba tak nie działa. Ja dostałem pakiet akcji w spadku, też rodzina i jakbym chciał sprzedać to niestety, ale Belka wjeżdża aż miło. Tak samo będzie przy darowiźnie - sama w sobie nie jest opodatkowana, opodatkowana jest sprzedaż i zysk.
  • Odpowiedz