Wpis z mikrobloga

Temat tv boxów - chce kupić tak w granicach 200-300 pod Netflixa, HBO GO, CDA ew Youtube.

Myślę albo o TV BOX MXQ PRO wersji z 2 gb ramu - cenowo atrakcyjny bo zamyka się w 200 pln na allegro ale wg recenzji są problemy z Youtube i czasem się ogólnie zacina

Xiaomi Mi Box - cenowo drożej ale z tego co oglądałem recenzje dużo lepiej działa i tutaj mam pytanie jak wygląda sprawa z gwarancją ? Jak kupię z allegro to z tego co widzę na niektórych aukcjach serwis jest tylko u sprzedawcy. Gdzie można kupić taki z oficjalnej dystrybucji i ma to rzeczywiście tak duże znaczenie ? I czy na Xiaomi Mi Box występuje dalej problem z Netflixem ?

Apple box poza moim budżetem :P

#android #androidtv #netflix #netflixpl #tvbox #hbogo #cda
  • 10
@kyniu polecam popatrzeć na Mecool M8S PRO L. Ostatnio brałem go za 70dolarow z wysyłką z Włoch. Ma 3gb ramu, posiada certyfikacje pozwalająca na fhd w netflixie i jak na parodniowe użytkowanie nie dostrzegłem jakiś większych problemów. Nie wiem jedynie jak z HBOgo ale raczej też nie powinno być problemów.
@kyniu mxq odpada. Bierz mecoola albo miboxa. Netflix ma osobną aplikację więc bez problemu działa (obie firmy mają urządzenia z drm widevine l1 wymagane przy netflixie do 1080p).
https://kodiwpigulce.pl/recenzja-mecool-m8s-pro-plus-przystepna-cena-nie-oznacza-kiepskiej-jakosci/
Hbo nie ma działającej aplikacji ale jest wtyczka do Kodi 18 w naszym repozytorium.
https://kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-wtyczke-hbo-go-polska-do-kodi-18-poradnik/
@kyniu: w Polsce oficjalnie nie ma HBO GO na Android TV. Były jakieś wersje pobieranie z oprogramowania telewizorów Sony, ale chyba już nie działają. Jedynie na zwykłego Androida jak do telefonu, tabletu jest aplikacja. Można ją zainstalować na Android TV, ale jej działanie jest utrudnione, potrzebna myszka.
@dzieju41 nie zgadzam się. Chromecast ma poważne ogrqniczenia w treści i chociażby wymagania na topologię sieci.

@kyniu Mi Box jest ok. Ma możliwość castowania gdy potrzeba i działa jak normalny box w innych sytuacjach. Korzystam już ponad rok i nie mam problemów z Netflixem.