Wpis z mikrobloga

Wychodzę z większości altów, oferty ustawione. Trend jest oczywisty i mogłem to zrobić nawet wcześniej.
Spróbuję odkupić taniej lub po podobnej cenie, btc raczej też trochę spadnie (ale na pewno nie do 3k) i pociągnie jeszcze trochę alty w dół.
Generalnie będę jakieś 15% w plecy licząc w BTC od 14 kwietnia:
https://www.wykop.pl/wpis/31318417/popatrzylem-sobie-dzisiaj-na-shitcoiny-i-musze-stw/

Ale kryptogra dopiero się zaczyna :) niedługo będzie okazja do kupienia tanich altów i btc. Ja będę brał wszystko w przedziale $4500-5500.

PS. zostawiam sobie BIS MSP STRAT BCO TUBE (dawne IPBC)
#kryptowaluty #bcntrader
  • 23
@ch00dybcn Jeśli przebije 6600 w dziennych cenach zamknięcia to dna nie ma i piekło się otworzy. Nienmialbym nic przeciwko gdyby nie to że to znów pociągnie Ether - jest co raz silniejszy jak wydać po zachowaniu i parze ETH/BTC ale nadal niestety dość skorelowany.
@ch00dybcn Dodam jeszcze, wg mnie nie przebije I faktycznie będziemy mieć odwrót po tym 3-krotnym pukaniu w dno. Aktualne poziomy i długosc trwania tej fazy wyttacila raczej już wystarczająco ludzi a i kopalnie maja gruby problem.
też obstawiam teraz odbicie z tego pułapu na okolice 8-8,5k, a później ewentualny spadek poniżej 6k.


@fireman2: Mało prawdopodobne, jeśli już się odbijemy to równocześnie będzie to wyjściem górą z trójkąta i potwierdzeniem dotychczasowej konsolidacji (a nie ciągle fazy spadkowej) a na altach umocuje to wręcz trend wzrostowy.

a ja czekam na 6k i może niżej, w ogóle nie widzę presji na kupno na rynku


@ch00dybcn: Ja też bo Bitcoin
@ch00dybcn: Po prostu mega decydujący moment jakiego jeszcze nie było od momentu rozpoczęcia się tej fali spadków. Realizacja scenariusza zależna od przełamania strategicznego punktu jest chyba dość jasna, trzeba możliwie rozpisywać każdy z wariantów (kiedy powrót do aktualnych poziomów po przebiciu wsparcia, czy jeśli się utrzyma to za miesiąc 6-5-4-3k jak niektórzy pytają - wg mnie absolutnie nie w takim scenariuszu) itp. itd.