Wpis z mikrobloga

Zapraszam do tych 2 artykułów i wywiadów z jednym ze stwórców i tym który pomaga redom, może niektórzy się uspokoją jeżeli chodzi o Cyberpunka. Można się trochę dowiedzieć.
Jeżeli komuś się nie chce - w skrócie
"Dla tych, którzy chcieli, aby zwiastun był bardziej deszczowy czy mroczny mam pięć słów - cykl dnia/nocy i pogodowe algorytmy. KAŻDY mógłby zrobić zwiastun w bardziej mrocznym tonie. Wiedzieliśmy, że możemy to zrobić. Chcieliśmy jednak udowodnić, że Mroczna Przyszłość może istnieć w każdej porze dnia lub nocy.

Warto też przypomnieć, bo pewnie nie wszyscy o tym wiedzą, że w swoich oryginalnych, papierowych założeniach Cyberpunk 2020 nigdy nie był jakimś strasznie mrocznym uniwersum i jeśli zapoznacie się z materiałem źródłowym, to zwiastun Cyberpunka 2077 nabierze zdecydowanie więcej sensu.

Trailer Cyberpunka 2077 ma ukrytą wiadomość. Co mówi?
Poza tym, jak mówi sam Pondsmith, silnik gry jest na tyle elastyczny, iż bez problemu może wykreować też mroczne obszary Night City, z których będzie zadowolony każdy fan Blade Runnera i ciężkiego klimatu sci-fi. Zresztą, widać to także na zwiastunie, czego krytycy zwiastuna zdają się nie dostrzegać."

"Myślę, że Geralt jest trochę cyberpunkowy i mam nadzieję, że uda nam się przemycić do 2077 roku coś, co odnosi się do niego, czego fani natychmiast nie wychwycą. Geralt robi to, co musi zrobić, niekoniecznie czerpiąc z tego radość. Po prostu upewnia się, że to, co musi się wydarzyć, faktycznie się wydarzy. To połączenie fatalizmu i romantyzmu. Na tym właśnie polega cyberpunk. - mówi Mike"

"Są prawdziwymi fanami, wiedzą o Cyberpunku nawet rzeczy, które ja zapomniałem"

http://www.cdaction.pl/news-53756/cyberpunk-2077-tworca-systemu-o-wspolpracy-z-redami-problemach-z-egranizacjami-i-cyberpunkowym-geralcie.html
http://www.komputerswiat.pl/gamezilla/newsy/2018/24/e3-2018-trailer-cyberpunka-2077-zbyt-kolorowy-tworca-uniwersum-skomentowal-krytyke-graczy
#gry #e3 #cyberpunk2077 #cyberpunk2077 #cdprojektred
  • 1
Warto też przypomnieć, bo pewnie nie wszyscy o tym wiedzą, że w swoich oryginalnych, papierowych założeniach Cyberpunk 2020 nigdy nie był jakimś strasznie mrocznym uniwersum i jeśli zapoznacie się z materiałem źródłowym, to zwiastun Cyberpunka 2077 nabierze zdecydowanie więcej sensu.


@kamil-kryszkiewicz:
Aż sam siebie zacytuje z postu gdzieś niżej, bo dokładnie o tym pisałem:

Są wielkie pustkowia i gangi Nomadów - Mad Max
Są dzielnice korporacyjne i willowe dla bogaczy
Pobierz lakukaracza_ - > Warto też przypomnieć, bo pewnie nie wszyscy o tym wiedzą, że w swoi...
źródło: comment_c7hzDWwciCbGUCOQhehHKJEM0E7eGJkR.jpg