Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wydaje mi się, że nie. W domu poprobuje jeszcze z różnymi metodami skręcania i obrabiania waty. Może przy czesaniu robię błąd? Za ostre narzędzie albo za słabo czesze
@laress: tak, jak będziesz miał za mocno ściśnięta watę, to właśnie tak będzie. Ja staram się tak robić, aby wata przechodziła z lekkim oporem. Ciężko wytłumaczyć, przechodziła z oporem, ale bez użycia większej siły.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sztoosik: wg rx200s 0.29 ohma. Palę na 35-40W wattage. Drut mam demon killera, bodajże ni80, w domu to potwierdzę.

Skręciłem z mniejszej ilości waty i już jest dużo lepiej. Smak nie powala ale nie ma efektu bobra, co mogę poprawić w konfigu?
@laress Dziwne, dziwne. Miesiąc po zakupie merlina i 3 wymianach grzałki nic nie cieknie ani nie bobrzy. Ale nauczony doświadczeniem jestem po cieknącym Ammicie i Griffinie. Moze rzadkie masz liquidy. Ja po prostu daje tyle waty aby przeciągała się luźno przez grzałkę i tnę ją na wysokości śrub.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CoreInside: wycieków nie ma, czasami się lekko spoci po intensywnej sesji :P teraz kilkusekundowe buchy raz po razem nie powodują efektu bobra, choć imo smak nie jest aż taki wyraźny
@laress przy zalewaniu zakrec airhole. Jak zalejesz to przekręć do góry nogami na chwilę i otwórz airhole. Mi ciekło na początku trochę i dzięki temu sposobowi mam spokój. Ale może też serio za mało waty :D