Wpis z mikrobloga

@BDJQP: Nie wiem skąd jesteś, ale możesz powiedzieć burzy żeby szybciej do mnie doszła i to najlepiej jeszcze dzisiaj? Bo jutro jadę nad jezioro i ma być ładnie! :D
@ulkaaa: Ja w teorii też nie, ale słyszałam niejednokrotnie, że ludziom popaliło. No i powiedzmy sobie szczerze, te ostatnie burze brzmią raczej jak podniebna wojna, nie zwykłe grzmienie xD
@nedira: Też słyszałam, ale osobiście nie znam nikogo komu by coś spaliła burza, no chyba że stodołę ;). To fakt, ale za to jakie ładne błyskawice są :)

@BDJQP: Wymyślisz coś, jakiś taniec zatańczysz czy coś podobnego! :D
@BDJQP: Jesteś pingwinem z Madagaskaru? Który to Ty?! :D

Pocieszam się tym, że jutro będzie ładnie i będę się smażyć na plaży jak skwarek na patelni! :D
@ulkaaa: Teraz się zorientowałaś? Zgadnij :D Kurde, zajebisty ten odcinek... jakby to było trochę krótsze to może by się nawet nadało na wrzucenie do wykopaliska :P
@BDJQP: Jakoś wcześniej nie zaglądałam do Twojego awataru ;). Nie zgadnę :<. Pójdę zapalić i dooglądam, a sądzisz że dla wykopowiczów dziesięciominutowy filmik jest za długi? :P
@ulkaaa: Okej, w sumie słyszałem że tu samo gimnazjum siedzi teraz, więc może kreskówka się przyjmie :P Puszczę może jutro o jakiejś bardziej mainstreamowej porze tylko nie wygadaj nikomu ;-)