Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, stało się coś czego się spodziewać nie mogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Odpadło mi lusterko wsteczne z kawałkiem szyby, czy mogę to przykleić klejem do lusterek wstecznych? Muszę tylko takie znaleźć w Niemczech albo Holandii. Nie chciałbym teraz wymieniać szyby przedniej jeśli nie muszę, ale jeśli trzeba to trudno. Może ktoś jest za naszą zachodnią granicą i wie gdzie i jaki klej mogę kupić?
#motoryzacja #samochody #kiciochpyta
Pobierz dr_rip - Cześć Mirki, stało się coś czego się spodziewać nie mogłem ( ͡° ͜ʖ ͡°). Odpa...
źródło: comment_pHrodVlUECpU4ZVVzh756AOiOtPtuheM.jpg
  • 6
@dr_rip: z szyby raczej nic juz nie bedzie, nawet jak lusterko uda sie przykleic na dluzej, to przy uderzeniu albo mocniejszym obciazeniu moze byc nieciekawie.
Taki klej moze byc ciezko znalezc poza sklepem motoryzacyjnym, ale mozesz zapytac np. w sieci warsztatow A.T.U w Niemczech o Rückspiegel-Kleber.
@bidzej: Jeśli chcesz to zawołam Cię za pół roku przed wymianą szyby i napiszę czy zdał egzamin ( ͡° ͜ʖ ͡°). Chyba że wcześniej odpadnie, albo pęknie szyba. Klej ma być do lusterka wstecznego, więc mam nadzieję że wytrzyma.