Wpis z mikrobloga

Co się ostatnio dzieje z #rocketleague? Przez pół roku żadnych lagów, nie zmieniłem nic w sprzęcie ani programach praktycznie a nagle niemal nie da się grać i najlepsze ze sama gra pokazuje że mam stabilne 60 pingu ale co kilka-kilkanaście sekund zdarzają się takie przesunięcia auta więc jadąc prosto na piłkę nagle znajduję się kilkadziesiąt centymetrów w lewo/prawo. Ktoś jeszcze ma podobne problemy? Zaczęło się chyba od ostatniego update.

#gry #grypc #steam
  • 9
@rybsonk: Kiedys miałem takie problemy grajac po wifi w upc. A nie wyswietla Ci sie zaden error w rockecie o gubieniu pakietow np? Ping masz caly czas na zielono? Bo tam wprowadzili taki update ze nawet jak masz stabilny ping ale gubi pakiety to jest na pomaranczowo wtedy i pojawia sie na ekranie ikonka takich hmm kartonow powiedzmy.
@rybsonk: Mam to samo od jakiegoś czasu. Żadnych komunikatów nie mam, a jakieś mikrolagi.
Nie raz mi się pojawi, że ping za wysoki czy coś, ale wtedy jestem pewien, że to wina mojego neta.
Zgaduje, że to wina mojego neta przez wifi. Tylko jednak wcześniej takiego czegoś nie miałem.
@GlobalEliteShop: no właśnie nic, wiem jak wyglądają lagi takie prawdziwe z ikonka o gubieniu pakietów lub latency variation bo kiedyś próbowałem zagrać jak ps4 pobierało grę. Ale teraz nie ma ani pakietów ani latency variation ani żadnego z kilku pozostałych a ikonka przy pingu nie miga na czerwono. Więc dziwnie.