Wpis z mikrobloga

Uznałem że czas coś zmienić w swoim życiu, a dokładniej to motocykl ( ͡° ͜ʖ ͡°) Innymi słowy, jakby ktoś był zainteresowany to sprzedam swojego Horneta. Tak pokrótce - nie ideał, ale nie ulep. Z techicznych spraw, do zrobienia uszczelniacze lag, zamek kanapy i klocki tył. Silnikowo żadnych problemów, ostatnio wrzucone nowe świece. 11399zł do negocjacji (na powyższe rzeczy). Można obmacać w Krakowie.
Jednak wracam na sporta :)
#motocykle #sprzedam
Mayon - Uznałem że czas coś zmienić w swoim życiu, a dokładniej to motocykl ( ͡° ͜ʖ ͡...

źródło: comment_sUkbDl3ASOeMwjybggGtGzzGB1cjzHpC.jpg

Pobierz
  • 11
@BratProgramisty skoro na miejscu, to pewnie się odezwę jeśli sprzedam swój. Powiem szczerze że to po prostu kwestia ceny, bo jakiegoś konkretnego modelu nie preferuję (tyle tylko że miałem wcześniej gixxa k5, więc chętnie spróbowałbym czegoś innego). Ogólnie z racji że i tak planuję pobawić się w amatorskie torowanie, wizualnie na idealnym stanie mi nie zależy. Mniej będzie bolało w razie czego :)
@Scottie-33: Cześć, niestety poszedł :< No ale powodzenia w zakupie, da się trafić coś fajnego jak masz trochę czasu i cierpliwości. Ja już śmigam na nowym moto :)
@Mayon: Szkoda, piękny ten Hornecik na zdjęciu! :) Ja tak szukam z doskoku, bo za dużo obowiązków na codzień no i jak widzisz jest już środek sezonu a ja nadal bez moto :-/ Szerokości na nowej maszynce!