Wpis z mikrobloga

Kto planuje obejrzec wszystkie spotkania na #mundial? Dla mnie to jest takie swieto, ze nawet Australia-Peru nie zostanie pominiety, czlowiek czeka 4 lata na miesiac pilkarskiej uczty, tak samo jest na EURO, nawet jak graja jakies slabe zespoly to ma sie w glowie range rozgrywek, czuje sie atmosfere i te 90 minut zlatuje jak kwadrans
#pilkanozna
Pobierz Soul0Eater - Kto planuje obejrzec wszystkie spotkania na #mundial? Dla mnie to jest t...
źródło: comment_c7S6dWB8cuwZE1tcIh0b9W11gUnufeBL.jpg
  • 31
@Soul0Eater : też czekam z niecierpliwością pomimo 3 dych na karku. Urlop specjalnie z tej okazji wziąłem, ale niestety od następnego tygodnia dopiero, więc wszystkich pewnie nie obejrzę ale tak z 90% pewnie. A jutro z rana do kiosku po skarb kibica i zaczynamy święto futbolu ( ͡ ͜ʖ ͡)
Z fartem
@Soul0Eater: Ahh mundial, na poczatku wielki hype i deklaracje, ze obejrze wszystkie mecze, a jeszcze sie pierwsza kolejka nie skonczy i juz zaczyna sie przesyt, pozniej hype minimalnie wraca na pare meczow drugiej kolejki, a w trzeciej to juz ogladam tych Polske i szlagiery i czekam na play offy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kacci99 Nie pamiętasz mundialu z 2006 roku? Ja byłem ledwo rok starszy od Ciebie gdy świadomie już oglądałem mundial w 2002 roku... i do dzisiaj mnie to #!$%@? boli. ( ͡° ʖ̯ ͡°)