Wpis z mikrobloga

@crouch3r no to jak nie działa im w tych zadupiach stream tvp (który z automatu dostosowuje jakość streamu do możliwości łącza) to inne im zadziałają? Chyba, że są w 240p to ok.. W dupie nic nie mam ;)

@Cisi niech trybunał orzeknie czy możesz z niej skorzystać czy nie.

@y0da a aplikacja TVP Sport?

@Fafrocel chcesz więcej? Włącz telewizję. Akurat streamy publicznej nieźle dawały sobie radę przy różnych wydarzeniach sportowych, a zainteresowanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Varreo: sam z przyzwyczajenia zaczalem szukać patostreamow (z racji jakości obrazu) z ostatnim meczem, bo akurat siedzę przez parę dni zagranicą. Juz miałem szukać vpna, ale okazało się ze ostatni meczyk z Litwa był na tvp bez blokady regionalnej. Nie wiem jak z mundialem.
@y0da aha, nie mam Android TV. Zawsze pozostaje Android w smartfonie lub narzędzia typu Bluestacks na Windowsa.

@crouch3r no to w kraju, w którym się przebywa zapewne podmiot posiadający prawa udostępnia jakiś legalny stream (skoro nasza tvp ogarnia to bez problemu to nie wierzę, że za granicą jest inaczej)

@skyrunner mundial oczywiście bez zaskoczenia z blokadą, prawa kosztują
@Varreo: Mają jakieś #!$%@? zabezpieczenia i ja na przykład nie mogę oglądać na żadnej przeglądarce, bo twierdzą, że mam adblocka. Mam, ale tylko na Chrome, więc mam ich w dupie i oglądam z pirata, bo nie mam innego wyboru