Wpis z mikrobloga

Patrzę na swoją siostrzenicę 9 lat, mega inteligentna i ogarnieta jak na swoj wiek. Ale musze powiedziec jedno. Jak patrze jak spedza dzien głownie to jest akran telefonu i tabletu, niedlugo FB i uzaleznienie od aprobaty to nie wróże temu krajowi jakiejkolwiek dobrej przyszłości. Każdy lokalizator przy dupie, rejestrator wiadomości i podsłuch w zamian za mozliwosc łapania lajków. Brawo Ziemianie, zrobiliscie to idealnie! Chipy już nie są potrzebne, zgodzono sie na przylepienie czegoś 10tys leveli wyżej gorszego. Mam wrazenie, ze jestesmy o krok od wszczepiania sztucznego oka dzieki ktoremu "zdasz relacje znajomym na bieżąco i zachowasz każde wspomnienie" a wtedy juz nawet wyboru nie bedzie, bo to kolejne pokolenie wychowane przez tych dzisiejszych 9 latków, którzy żyjąc tym światem całe dzieciństwo uznają za przekazanie tego dalej jako naturalna kolej rzeczy. Po prostu psychiatryk.
  • 11
@lsxol123: o proszę jaki idealny argument na twoje ubezwlasnowolnienie, serio myslisz, ze uzywanie argumentacji "nie podoba sie to usuń konto" jest jakimkolwiek sposobem by cos poprawic? Tak jak pod wiekszoscia filmow na YT "EJ! Przestańcie! Jak wam sie nie podoba to stad wyjdzcie (dajcie nam zyc dalej w #!$%@? samych pozytywnych wypowiedzi o tym filmie) i koniec tematu!" a i zapomnialbym, bo bez tego mozesz nie zrozumieć...

@kognitywistyczny widzę na profilu masz już wpisy o teoriach spiskowych xd nie chce mi się polemizować na ten temat, bo nie przedstawiasz żadnych sensownych treści. Ja w podobnym do niej wieku miałem nasza klasę i nie czuje się upośledzony i nie czuje się osobą niszczącą ten kraj. Bait 10/10
@happyloverboy: musisz mieć bardzo spatrzony światopogląd by widzieć w dziecku "przyszłą blacharę" na podstawie tego co napisałem. Serio odwazyles sie na takie ujawnienie w otwartym internecie? Gratuluje odwagi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym widzę tych wszystkich dzieciakow na ławkach, jej znajomych i nie widac nikogo kto by odstawal od powyzszego schematu, nadal uwazasz ze to moja miara? ( ͡° ͜ʖ ͡°)