Wpis z mikrobloga

@zaqwsxdsa: jak wszystko czego dotkną. Ostatnio chcieli na wypoku popsuć Gondole, ale najbardziej to mi żal demotywatorow, tych oryginalnych takich, a nie #!$%@? obrazkow w czarnej ramce.
A, "ogarnąć" tez stracilo swoje znaczenie, teraz nawet bułke z pasztelem sie ogarnia, jak mnie to #!$%@?.
  • Odpowiedz
Ej ale albo ja byłem chowany w nosaczowej rodzinie na wsi albo takie momenty były najlepszymi w moim życiu. Dzięki temu jeżdżąc po wiejskich drogach teraz mam 10 lat prawko i z 400000 km za sobą bez najmniejszej obcierki....
  • Odpowiedz
@Karota: Wrong usage of meme.

Nosacz sundajski ma wyśmiewać narodowe przywary, ale tylko te, które są boleśnie bezsensowne z perspektywy nowego pokolenia.

Widziałem tego samego mema, ale z podpisem "wjedź ojcu do garażu". Pytam się, co złego jeżeli ojciec chce nauczyć swojego syna podstaw kierowania samochodem?

Niestety, Nosacz sundajski jak każdy mem, po pewnym czasie pojawia się brak nowego i oryginalnego contentu aby wykorzystać drzemiący w nim potencjał.
  • Odpowiedz
@BaKuMMz: sporo osób jak widać jara w tych obrazkach sam fakt wystąpienia nosacza (ha ha patrz mame nosacz polak), więc generują popyt na taki content. Jest popyt, pojawia się podaż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz