Wpis z mikrobloga

Nie wiecie przypadkiem Mireczki czy w Play da się wynegocjować jakiś lepszy abonament niż na stronie? Czy uciekać tam gdzie taniej?

Oferta bez telefonu, przedłużenie umowy.

#play
  • 16
  • Odpowiedz
@weeman wiadomo, nielimitowane wszystko i 10 gb za 20 zl da sie po 2 letniej umowie ale trzeba brac ich na wyczekanie i sciemniac ze sie przenosisz albo cos ( ͡º ͜ʖ͡º) Mi sie udało xD
  • Odpowiedz
@weeman: na luzie wynegocjujesz. Miałem solo ze wszystkim bez limitu plus TIDAL za 49,99. Zadzwoniłem postraszylem t-mobile, Pani przekierowala do działu zatrzymania klienta czy jakos tak i cyk 29,99 na miecha
  • Odpowiedz
@weeman ja dostalem telefon od jednej pani jak umowa sie konczyla chyba juz trzeci i mowila mi chyba o 40 zl za najlepszy pakiet to ja mowie ze nie jestem zainteresowany i ze przenosze numer bo to za duzo, spytala sie mnie jaka stawka mnie interesuje to powiedzialem 20-25 zl a ona ze mnie gdzies przeloczy. Kolejna oferta to bylo 20 zl ( ͡º ͜ʖ͡º) oczywiscie ze
  • Odpowiedz
@weeman 2 letnia umowa sie skonczyła, w zasadzie to w poniedzialek/wtorek mialy papiery z virgin przyjsc zalatwiane chyba sroda/ czwartek ale w piatek w playu nadal nic o przeniesieniu nie wiedzieli
  • Odpowiedz