Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozstalismy się z dziewczyną w bardzo nieprzyjemnej atmosferze. Ja wysłuchałem przy tym wiele obelg, oczywiście przez internet.
Nadal jednak mam ją w głowie i myśli wracają do wielu sytuacji, zwłaszcza tych negatywnych. W nocy śniło mi się nawet że bylismy razem w dobrej komitywie i ogólnie było miło.
Jak zapomnieć to wszystko by myśli nie wracały do niej, także w snach? Był ktoś w podobnej sytuacji? Jak sobie z tym poradziliście?

#zwiazki #feels #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 9
@a231: Często widzę taką poradę i zastanawia mnie, nie jest to nie fair w stosunku do tej drugiej osoby? tzn #!$%@?ąc od tej konkretnej sytuacji i zakładając, że para rozstaje się pokojowo i nikt nie zrobił nic złego, to przez takie myśli potem zapamiętujesz tą drugą osobę negatywnie, mimo że ona na to nie zasługuje. Ok, chcesz sobie ulżyć w cierpieniu, ale szkalowanie tej drugiej osoby i jeszcze pogrążanie się w
Ok, chcesz sobie ulżyć w cierpieniu, ale szkalowanie tej drugiej osoby i jeszcze pogrążanie się w negatywnych emocjach poprzez wspominanie tylko negatywnych sytuacji, to chyba nie jest dobry sposób.


@ksndr: Nie wiem czy to jest fair. Za to wiem, że to bardzo prosty i skuteczny sposób na zbicie resztek uczucia. A o to chodzi - żeby zakończyć ten ból.
@a231: No tak, ale jedyna i uniwersalna rada na zakończenie wszelkiego bólu to po prostu czas, a to wydaje mi się takim pójściem na skróty, nie do końca "etycznym".

Z drugiej strony, sama nie byłam dawno w takiej sytuacji i być może zachowałabym się tak samo, żeby tylko ból zelżał, who knows.
@AnonimoweMirkoWyznania:
'nie myśl o różowym sloniu' i siła rzeczy wyobrażasz sobie ten obraz. Chyba lapiesz o co mi chodzi. Jak zapomnieć o złych momentach i zaś siłą rzeczy przychodzą one do Ciebie.

Zawsze możesz zmęczyć cialo ('biegacz zawsze się wyspi'- po zarznieciu się w bieganiu pod górę przy 20cm sniegu zdążyłem tylko zdjąć buty i padlem jak stałem a jedyna myśl to mniej więcej o kurfa, moje wszystko+ wspomnienienie miny patrolu