Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ej słuchajcie, znajomego mojego znajomego #!$%@?ło. I to serio.
Od zawsze ćpa. No i teraz kksuzje się, że mu to mocno zaszkodziło. Mieszkamy w jednym powiecie i jesteśmy zrzeszeni w jednej grupie na fb dotyczącej meczów w #pilkanozna. Gościu dzisiaj po mocno przegranym meczu toczył pianę z pyska, no ale wszyscy przmykneli oko, jego ziomki go ogarnęli i tyle.
Teraz facet siedzi na tej grupie i wyzywa moją ekipę, starszym jedzie po żonach, młodszym (drużyna w wieku 17-28) po matkach itd. Nie zamierzamy go bić, no bo nie jesteśmy zwierzętami, poza tym typ pewnie ma przy sobie nóż cały czas, bo to #!$%@? po prostu. Jak myślicie, wysłać screena do pracodawcy?
Gość teoretycznie mógłby do mnie dotrzeć ale to mało realne, on zna z nazwisk dwóch z naszych, resztę wyzywa na zasadzie "blondynek z bródką" "łysy kurdupel" etc. No ale uważam, że jakoś ukarać go trzeba, szczególnie że kilkadziesiąt osób, a może i ponad setka to wszystko czyta, a administratora grupy w zasadzie nie ma od ponad miesiąca.
Wbrew pozorom nie pracuje przy taczce tylko jest brygadizstą w zakładzie, więc jeśli to dojdzie do pracodawcy to może się skończyć nieciekawie dla niego. Co myślicie?
Mógłbym na przykład wysłać to z perspektywy widza "widziałem jak obrrsza innych na grupie".
#patologiazewsi #konflikt #problem #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 7
PotężnaBabcia: @T4L1B: nie będę się przecież sądził z przygłupem, byłem kiedyś na komisariacie zgłosić coś, to 4h tam spędziłem. Nie mam tyle czasu w życiu,
@taktoto: to będzie wysyłał wszystkim na pw albo pisał na głównej, to nie ten typ, że powiesz mu stop, nie ma cie juz tu, a oj to zrozumie i uszanuje.
No i chcemy go ukarać.

Zaakceptował: akado}