Wpis z mikrobloga

...:::DZIEŃ 5:::..

TRZEŹWI PLUSUJĄ, #!$%@? SKROLUJĄ DALEJ.

Dzień czwarty za nami. Ogłaszam SUKCES. Wczorajszy dzień to była niezła jazda. 3 godziny piłki nożnej na silnym słońcu. Efekt uboczny nadmiaru ćwiczeń to głód. Byłem głodny cały dzień, ale co nas to obchodzi - DAMY RADĘ!

Jest godzina 7:08, pogoda może nie najlepsza, ale na pewno wystarczająco dobra by zrobić jakieś pompki i pojechać rowerem do pracy! Zapraszam do dołączenia do zabawy!

---------------------------------------------------------------------------

MIESIĄC WYZWAŃ - NAJBLIŻSZE ROZLICZENIE 13 LIPCA.

ZASADY:
1. Codziennie wstaję o 6.
2. Codziennie z rana 50 pompek.
3. Codziennie z rana ścielenie łóżka.
4. Co najmniej 3 razy w tygodniu gotowanie w domu obiadu do pracy.
5. Co najmniej 3 razy w tygodniu rowerem do pracy.
6. Żadnych niezdrowych fastfoodów.
7. Żadnego alkoholu.

WPIS ZAWSZE O 7 RANO.

Tło motywacyjne:
Przytyłem 8 kilo przez ostatnie pół roku.
Byłem u lekarza - mam problemy z nadciśnieniem, trzeba się ogarnąć.
Nie umiem się motywować, znalazłem jednak jeden sposób, który na mnie działa - uderzanie w moje ego. Mianowicie, mówię wszystkim, że coś zrobię, ogłaszam to znajomym, rodzinie i tak dalej, potem głupio mi się poddać, bo przecież ja zawsze daję radę.

Cel wpisów:
Motywacja samego siebie, kontraktowanie, zapis historii i ewentualna motywacja innych do ogarnięcia.
Wpisy będą się ukazywać raz dziennie z podsumowaniem dnia i opisem postępów. Na końcu zrobię jakieś zbiorcze podsumowanie, żeby inni mogli z tego czerpać.

Pomoc:
Zastanawiam się czy mógłbym dorzucić coś jeszcze do tej listy, co sądzicie? Jakieś propozycje?
No i plusujcie, żebym już nie mógł się wycofać.

#gzresrobiforme #gownowpis #motywacja #detoks
Pobierz gzres - ...:::DZIEŃ 5:::..

TRZEŹWI PLUSUJĄ, #!$%@? SKROLUJĄ DALEJ.

Dzień czwart...
źródło: comment_o6bIYa3jQbbDa1mIkeJkSZImdSMOPS1V.jpg
  • 12
@gzres: jeśli w tym co robisz znajdujesz satysfakcję i zainteresowanie to ciężka praca wcale nie musi być ciężka. a no i nie zawsze jest sukces. W sumie do sukcesu to trzeba by jeszcze dać szczęście w równaniu.