Wpis z mikrobloga

@bsl: tak to przewaznie wyglada :) owszem.. zdarzaja sie potkniecia i czasem jakas paczka sie zgubi lub ulegnie zniszczeniu ale przy takiej ilosci klientow dziennie to jest to promil...
ale na uslugi kurierskie w niemczech nie mozna narzekać :)
ba! czesto jest tak, ze jesli zamowisz cos na przyklad we wtorek w poludnie to paczke juz masz na drugi dzien :)
nie wspomne juz o amazonie ktory dostarcza paczki jeszcze tego
@skitteles: amazon to inna bajka jak sobie wykupisz subskrypcje prime to masz nastepnego dnia
Co do Zalando jesli mieszkasz w berlinie erfurcie i pewno kilku innych miejscach masz SDD ( Same Day Delivery )
Narzekam tylko na Hermesa jak zamawiam cos z chin ... :P
@bsl: no hermes niestety lezy i kwiczy. paczki idą strasznie dlugo nawet w obrebie niemiec ale to wynika z polityki firmy :) ale z tego co wiem to maja tez najtansze ceny :)
@bsl: Nie tylko z zalando. Kupuję trochę przez ebay.de i generalnie jak w pon. nadadzą to w środę w południe jest u mnie.. dhl, dpd głównie.
Jak z Polski idzie to 2-4 dni przeważnie gls. Hermesem to chyba tylko otto wysyła. Z nimi to trzeba cierpliwości ;-)
@skitteles: @bsl: @ashmedai: że niby 48h od złożenia zamówienia do dostarczenia to jakiś kosmiczny wynik? Przecież zalando w całej europie tak działa, także w Polsce. Amazon tak, dostarczenie tego samego dnia to wyczyn. Natomiast mi osobiscie DHL/DP potrafi zwyczajnie zgłaszać, że nikogo nie było w domu i dostarczać na drugi dzień :)