Wpis z mikrobloga

NES Mini ponownie w sprzedaży!
Kto jest chętny na znaczek Nintendo na swoim Raspberry Pi, to niech się spieszy, bo "handlarze" wykupio i będą sprzedawali kolekcjonerom po 900zł na Allegro :P

Te z pierwszego rzutu będą jako unikaty kolekcjonerskie po 1500zł :P

Konsole i Gry - Nintendo Classic Mini: NES - 269,99zł

Ultima - Nintendo Classic Mini Nintendo Entertainment System WZNOWIENIE - 279,90zł

#konsole #nintendo #gry #zakupy
  • 8
@Vader-Poland: oferta jest skierowana dla kolekcjonerów. Zadaniem tej konsolki jest tylko oficjalne i niby oryginalne emulowanie NES-a dołączając parę bardziej zacnych tytułów w formie ROM-ów. Tego się nie kupuje dla możliwości sprzętowych, ale dla znaczka i gier.
@BrotherPunk: Wiem, domyślam się. Aczkolwiek nadal relacja cena możliwości jest przeciętna. Ale rozumiem podejście, sam kolekcjonuje wszystko co mi wpadnie w ręce w związku z PlayStation. W przypadku Nintendo, którego nie lubie za podejście do naszego kraju, zadowoliłem się Raspberry Pi (ale w obudowie stylizowanej na NESa ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@Vader-Poland: Napisałem kiedyś koledze, że próbuję dorwać w swe ręce Catlevania Symphony of the Night. Odpisał mi, że to nie problem na PSN Store. Każdy ma inne podejście i skupia się na czymś innym. Jedni wolą dystrybucje cyfrowe, bo nie zajmują im miejsca, a inni fizyczne kopie, bo mają swoją wartość.