Gorące dyskusje ostatnie 12h

Heeeeeeeeeejkaaaaaaaaa, dzisiaj mamy 6 z 7 dni naszego #pixelxmas #rozdajo . Co oznacza że nasza seria powoli dobiega końca. Troche szkoda, nie? (╯︵╰,)
    Na 6 dzień tygodnia #pdk mam dla was bombe, coś co mi osobiście sie bardzo spodobało i jestem tym gadżetem zachwycony!

Coś dla fanów #wedkarstwo którzy nie mogą się wyrwać pomoczyć kija bo pracują w #korposwiat ( ͡° ʖ̯ ͡°)
    Jest to <FANFARY> : BIUROWY ZESTAW WĘDKARSKI!
    KOZAK, NIE?
    To znacznie trudniejsze niż się wydaje!

Zasady mam nadzieje znacie, standardowo wygrywa jedna osoba spośród wszystkich pulsujących ale możecie zwiększyć swoją szanse wrzucając #humorobrazkowy i #heheszki TYLKO z #wedkarstwo #ryby #szczupak
    Obserwujcie nasze tagi:
    #pixelday - dużo głupotę mniej lub bardziej związanych z tematyka popkulturowa i gamingową.
    #pixelxmas - przez następne 7 dni codziennie inna rozdawka!
    Oraz obserwujcie nasz profil na wykopie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
    #mikolajki #pixelbox
    pokaż całość

odpowiedzi (12)

#neuropa #euroweek

Wiecie co śmieszy mnie najbardziej?

Organizacja o nieposzlakowanej opinii od 24 lat organizuje eventy. Zbiera się kurwa gang piwniczaków, wstawia na wykop fotki i rozkręca aferę.

Jak kurwa sądzicie? Ilu nauczycieli zaryzykowałoby swoje stanowiska, gdyby wiedzieli, że na tych eventach dochodzi do wykorzystywania ich podopiecznych?

Jak sądzicie? Dlaczego wcześniej nie słyszeliście o tym wydarzeniu? Czy głównym powodem mogło być to, że rodzice nie zgłaszali żadnych zastrzeżeń co do samej organizacji?

Jak sądzicie? Ilu ojców pozwoliłoby pojechać swoim córkom na takie eventy, gdyby mieli chociaż cień podejrzeń, że ich córki mogą być ofiarami wykorzystywania seksualnego?

Jak sądzicie, dlaczego do tej pory tym wydarzeniem nie zainteresowały się żadne służby?

Jak sądzicie, dlaczego na fejsbuku, stronach internetowych, opisujących wydarzenie są same pozytywne opinie rodziców?

Wszędzie widzicie spiski i najazd arabów. Są oni częścią naszego kontynentu, czy wam to się podoba czy nie. Nie wszyscy islamiści gwałcą dzieci, tak samo jak nie każdy ksiądz jest pedofilem.

Ale żeby dojść do takich wniosków, trzeba mieć choć szczątki rozumu.

Sknerus chciał rozkręcić gownoburze i będzie ją miał. Powodzenia w sądzie.
    pokaż całość

odpowiedzi (52)

Przez kilka ostatnich dni urabiałem taką jedną szarą myszkę na wykop. Grałem bogatego kolesia, który prowadzi firmę transportową i sporo podróżuje. Typiarka po kilku dniach rzeczowej gadki wysłała mi już nudesa xD najlepsze że ma chłopaka i czasami nawet siedzą tu oboje na mirko i piszą jakieś głupoty po nocach xD wyplusujcie zdjecie w gorące, niech gościu wie jak go laska wali po rogach xDDD

Taguje #nsfw żeby sie modki nie spruły #logikarozowychpaskow #zwiazki #zdrada
    pokaż całość

odpowiedzi (49)