Wpis z mikrobloga

@Prokurator_Bluewaffles: jeżeli tylko wąsacz odpadnie w pierwszej turze to już mamy sukces. Natomiast w takim przypadku co opisujesz to ciemna masa pójdzie za Wentą ze względu na jego sukcesy sportowe, jednocześnie mówiąc, że Liroy to wulgarny cham, który powinien być z daleka od polityki ¯\_(ツ)_/¯ obym się mylił i do tego czasu społeczność tutaj się uświadomi, że Wenta pierdzieli populizmy bez pojęcia, a Liroy przedstawiał naprawdę dobre projekty ustaw i ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zgubilem_Login: @Prokurator_Bluewaffles: i tak nie ma szans, w tym mieście rządzi tylko jeden...tzw betonowy wasacz ( ͡º ͜ʖ͡º)

Chyba jakieś cba musialoby wejść, i narobić szumu, np wokół przetargu ztm czy zmarnowanych pieniędzy ue czy na centralny betonowy lotniskowiec, a tak się nie stanie, bo wasacz startuje razem z ochrona i błogosławieństwem pisu.

Chciałbym bardzo zeby było inaczej ( ͡° ʖ̯ ͡°
@Ciastek993: to uświadamiaj jak najwięcej osób dobrymi argumentami. Z mojej dzielnicy wąsacz poparcia mieć nie będzie za całkowitą bierność w sprawie tego wysypiska śmieci pod lasem, które miało być zlikwidowane po otwarciu w Promniku. A tu tylko nazwę zmienili i obsadził swoimi kolesiami zarząd tego gówna, a my musimy wdychać ten smród ¯\_(ツ)_/¯
Prawda jest taka że Liroy swoją działalnością muzyczną zrobił dla tego miasta więcej niż nie jeden prezydent. Niestety Lubawski znowu wygra, za nim stoi ogromna armia pracowników urzędów i ich rodzin... itp..Co wybory czytamy jaki to Lubawski zły, a potem okazuje się że wygrywa bez problemu
Żebyście się wszyscy przypadkiem znowu nie zagapili i nie zapomnieli pójść zagłosować tak jak to było na referendum...
@Zgubilem_Login:

liroy

nadzieja


xD Jaki on ma w ogóle program? #!$%@?ć mi się chce? Jest za czy przeciwko budowie S74 przez środek Kielc? Czy nadal ma zamiar wycinać wszystkie drzewa przy inwestycjach czy szukać optymalnych rozwiązań? Czy planuje przeprowadzić remarszrutyzacje komunikacji miejskiej czy zostawić ten dziadowski system, który jest teraz? To są dla mnie kluczowe kwestie, na które raczej ten pajac nie odpowie.
@lewactwo: e tam
ja widziałem w debacie przed parlamentarnymi jakiegoś śmieszka z partii rakłem #pdk , który chciał całe miasto podpiąć do elektrociepłowni.

Ciekawe, ile długu by miał wtedy samorząd?
ale lewaków ekonomia nie dotyczy i nie obchodzi, że długi będą spłacać prawnuki.

@pdpacek: Elektrociepłownia jest wyposażona w filtry - w przeciwieństwie do tysięcy przydomowych kotłowni, gdzie takich w ogóle nie ma, a koszt ich zamontowania byłby ogromny.

Ciekawe, ile długu by miał wtedy samorząd?


No tak, oszczędzajmy na zdrowiu mieszkańców, wywalajmy dalej kasę w kolejne estakady, ekrany akustyczne i Koronę i udawajmy, że jest ok i problemu nie ma. Pieniądze są - tylko źle wydawane a wręcz wyrzucane w błoto.