Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy te zdjęcia z basenu itd są prawdziwe, nie chce mi się tego sprawdzać, szukać. Ale jeśli są, to nie potrafie pojąć jak taki człowiek jak ten nieszczęsny Milik, jest w stanie wgl się usmiechac, żartować i zachowywać jakby nic się nie stało. Przecież on reprezentuje 40 milionowy kraj przed całym światem. Biega z orzełkiem na piersi. Kończy mecz z dwoma podaniami, w tym jednym celnym, jest najgorszy na boisku, a potem jak gdyby nigdy nic? Kur**, ja bym to przeżywał do następnego meczu i nie myślał o niczym innym jak o tym jak się zrehabilitować. Cytując Mańka Arbolede..ja nie rozumiem, nie rozumiem
#mecz #mundial2018 #mundial
  • 14
@BuzieWidze ty #!$%@? baitujesz tak? Myślisz, że on #!$%@? zacznie się po plecach biczować? Gość nie grał w piłkę w #!$%@? czasu w pełnym wymiarze czasowym, a Adam #!$%@?łka daje go od pierwszej minuty do samego końca, wiadomo, że zagrał #!$%@?, jak każdy w sumie, ale #!$%@? nie licz, że oni będą tam #!$%@? płakać bo to nam nie pomoże. Skoro mówisz, że byś to przeżywał do następnego meczu to powodzenia, myślę,
@BuzieWidze: chciałem zwrócić uwagę, że zdjęcie to tylko pojedyncza migawka z calego dnia, która nie mówi absolutnie o niczym. Mógł rowni dobrze przez reszte dnia wchodzic #!$%@?. Ale nie wiesz tego bo takie zdjecie trafilo do gazety, bo to sie sprzedaje.
@kidflash: ale tu chodzi o całokształt tego spotkania. Jasne że można przegrać, ale widziałeś tam jakiekolwiek zaangażowanie? Przegraliśmy, a #!$%@? tam, to tylko mistrzostwa świata, zniszczył nas senegal. No trudno, idę na basen popływać ze swoją miłością
@BuzieWidze: A co ma płakać i zacząć się biczować ku uciesze kibiców, bo #!$%@? mecz? Za 10 dni ma wakacje, pojedzie ze swoją Karyną na wakacje na jakieś Malediwy czy Seszele i będzie ją tam ruchał dzień i noc na piaszczystej plaży, wśród palm i koło lazurowej wody. Nie da się nie uśmiechać, mając to w głowie
Znajomej mąż i dziecko zginęło w wypadku. Po jakichś kilkunastu miesiącach wróciła do żywych, pojechała z przyjaciółkami w góry i wyrzuciła na FB jakieś zdjęcie uśmiechnięte z ogniska. Zalowalem, że nie zrobiłem zrzutow ekranu tej gownoburzy rodziny w komentarzach, że jakim prawem uśmiechy i zabawy, krótką ma pamięć i tak dalej. Widzę, że nie mam czego żałować bo połowa Polski ma identyczne podejście.