Wpis z mikrobloga

@Kempes może i 50 lat temu to ten film robił wrażenie, ale dziś? Skusiłem się żeby obejrzeć to "arcydzieło" no i się zawiodłem sromotnie, musiałem obejrzeć na 2 razy, bo zasnąłem, początek(już w kosmosie) jest całkiem całkiem, ale późniejszy motyw z tym halem 9000 to przeciągająca się w nieskończoność nuda
@enforcer zgadzam się, też obejrzałam kilka dni temu i nie jest aż tak wspaniały jak się słyszy. Na pewno na film zrobiony w latach 60. to jest coś pod względem estetyczno-wizualnym. Mnie się wątek z halem podobał najbardziej, właśnie ta scena gdzie Dave go odłącza jest moim zdaniem najlepsza w filmie. Poza tym to tak średnio :/ czuję się trochę głupio że nie umiem tego "arcydzieła" zrozumieć. Szczególnie końcówki, to jest jakaś
@szzzzzz u mnie to jest tak, że obejrzałem go niedawno na netflix i nie zrobił na mnie wrażenia tak jak na tych którzy oglądali ten film dawno temu, tyle dobrego się naczytałem o tym filmie i z takim też nastawianiem zabrałem się za oglądanie no i dupa, pewnie o takim Interstellar też tak będą pisać jak ja o Odysei ( ͡º ͜ʖ͡º)