Wpis z mikrobloga

#autorskie #tworczoscwlasna

jesteś sobie wspólnotą państw europejskich

twoje hobby to wtrynianie się w życie ich obywateli

bardzo lubisz mieć kontrolę nawet jak nikt na świecie na tym nie korzysta

dyskomfort dolnej części pleców powoduje u ciebie ten cały internet bo panuje tam wolna amerykanka a nie ty

chcesz wprowadzić sobie ACTA by móc nakazać dostawcą internetu blokować strony co nie są po twojej myśli i jeszcze parę innych rzeczy

ludzie wychodzą na ulicę i dostajesz chaos na ulicach zamiast ACTA

smutnażaba.jpg

parę lat dalej twoja dolna część pleców płonie do czerwoności przez ten internet ale nie masz pomysłu

aż tu naglę pomysłdoskonały.jpg

a jak wszyscy będą patrzeć na granie w gałę to wyskoczę z tak porytą dyrektywą, że jak ktoś zrozumie co się dzieje i spróbuje wytłumaczyć to szaremu człowiekowi, to ten szary człowiek uzna to za tak nierealne, że zarzuci temu co mu opowiada schizofrenie xD

xD podatki od linków, o Orwellu święty nawet wyszukiwarki się rozsypią

o jak dobrze, jeszcze ten no powielania z lekkimi zmianami zakażemy. To dzięki temu coverów, parodii i może nawet memów już tyle nie będzie bo zostawimy sobie furtkę do karania za to xD

ja to jednak jestem zawadiaka

w razie czego jak nie będzie zamieszek to się te przepisy zostawię kij z tym że internet będzie tak bardzo rozwalony, ważne że będzie można go kontrolować

a jak będą zamieszki to się cofnie te ostro poryte przepisy i zostawi to co miało wejść z ACTA

czerwiec 2018

dobra przegłosowane

OJakDOBRZE_JPG na stronach pokroju wykopu niby drama ale nikt nie wyszedł na ulicę bo wszyscy oglądają panów piłkarzy

tyle wygrać, wreszcie ostateczne zaoranie internetowego anarchizmu

Nawet Orwell nie przewidział, że będziesz miał tak godnego przeciwnika, ale Haxleyowskimi metodami udaje ci się go pokonać

to był dobry dzień

#pasta #heheszki #acta2018 #uniakradnieinternet #takbylo #europa #neuropa #4konserwy
Pobierz C.....e - #autorskie #tworczoscwlasna
jesteś sobie wspólnotą państw europejskich
tw...
źródło: comment_BvoRIXmtVxB8QctQvX4DzC3XpaXY0pqP.jpg
  • 8
@CoolCake:

Mówiąc Weź tą książkę, odmieniamy zaimek ta analogicznie do tych określeń. W mowie potocznej jest to dopuszczalne, zwłaszcza w takich, jak podane w pytaniu, potocznych kontekstach: „Połóż tą łyżkę”, „Daj tą skarpetę”.


~Grzegorz Dąbkowski, prof., Uniwersytet Warszawski


Śmiem twierdzić że na wypoku używa się głownie mowy potocznej.

Zamiast poprawiać mój rzekomy błąd mógłbyś się odnieść do meritum, albo przeczytać dyrektywę, a nie czerpać wiedzę z komentarzy, no chyba że
chyba że wypok to jakieś forum prawników.


@CynicznyMarksista: kiedy pierwszy raz trafiłem na wykop miałem wrażenie, że siedzą tu największe spierdoksy w całym internecie. Kiedy jednak posiedziałem tu trochę, zobaczyłem że po drugiej stronie impulsu elektrycznego wędrującego po świecie by przeglądarka mogła wyrenderować mi tę wspaniałą stronę znajdują się prezesi wielkich firm, programiści 15k/mc, znani artyści a nawet naukowcy czy prawnicy. Teraz wiem, że posty typu zesrałem się i śmierdzi nie
A jak powiedział Korwin Krul wśród dwóch armii z których jedna korzysta z rozwiązań dopuszczalnych a druga poprawnych, ta pierwsza mniej boi się o spełnienie oczekiwań, ale to ta druga wygryw


@CoolCake: To ten co neguje globalne ocieplenie?

cenzura internetu


@CoolCake: Ty stoisz twardo przy poprawnym użyciu zaimków, ale twoja definicja cenzury to już nowo mowa, cudowna spójność.

Państwo ci będzie mówiło co możesz wrzucić na wypok czy nie? To
@CynicznyMarksista: Przede wszystkim powinieneś wybrać - piszesz poprawnie po polsku tę, albo skoro jesteś rzekomo Polakiem i tak prostej zasady nie potrafisz zapamiętać, zrzekasz się obywatelstwa. Jeśli nie masz innego, zostaje ci seppuku. Jestem w stanie zrozumieć, że niektóre zasady gramatyki, ortografii, itd. są trudne do zrozumienia, ale... tą z biernikiem? Serio? Włanczasz także światło?
Nie rozumiem ludzi, którzy próbują się bronić po popełnieniu takiego "wielbłęda". Już trzeba było siedzieć cicho,
powinieneś wybrać


@Clear: Czemu?

piszesz poprawnie po polsku tę, albo skoro jesteś rzekomo Polakiem i tak prostej zasady nie potrafisz zapamiętać, zrzekasz się obywatelstwa.


@Clear: Masz interesujące poglądy kolego( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiem że profesor Grzegorz Dąbkowski też jest w błędzie a wielki wykopek Clear ma rację tak musi być!