Wpis z mikrobloga

@NeonowyDemon: dedykowanych gier jest mało i są kiepskie. Ale baaaardzo polecam moda do Doom 3 BFG, nazywa się FullyPossessed i wspiera w pełni touche. Za cenę starej gry masz pełnoprawną, długą grę AAA z pełnym wsparciem VR a nie jakiś gówniany celowniczek albo demko na 15 minut. Także naprawdę warto. Wrzucam filmik jaki nagrałem sobie na początku gameplay'u. Nagrywałem go juz dawno więc teraz pewnie jest jeszcze fajniej bo mod był
RealAKP - @NeonowyDemon: dedykowanych gier jest mało i są kiepskie. Ale baaaardzo pol...
@NeonowyDemon: chyba nie ma takiej strony. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Powstaje mod, który ma przywrócić wsparcie dla VR w Alien Isolation

https://github.com/Nibre/MotherVR/releases/

Jest też sporo wsparć dla starszych gier, Quake 1, 2 i takie tam, ale to raczej ciekawostki.

No i podobno mamy dostać pełne wsparcie do Half-Life 2, takie mega pełne z wykorzystaniem kontrolerów i fizyki. Ale to znowu jeszcze przyjdzie poczekać raczej.
@NeonowyDemon: Superhot jest świetny, Serious Sam, Guns n Stories VR, Arizona Sunshine. Z takich krótkich, ale bardzo wartych przejścia "doświadczen" to bardzo polecam Batman Arkham VR.
Jeżeli lubisz gry muzyczne to Audioshield, Box VR, Beat Saber lubHolodance: ja mam te dwie pierwsze i polecam z całego serca... Ale uwaga : przy graniu występuje możliwość wykonywania mimowolnych ćwiczeń i uprawiania sportu :)
Fallout, Doom i Skyrim jest świetny, ale na dłuższą metę