Wpis z mikrobloga

Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły... a my razem z YetiWay rozpoczynamy wakacyjne #rozdajo :) !!!

Poniżej znajdziecie KOD PROMOCYJNY na abonament w aplikacji YetiWay. Abonament ważny jest przez 60 dni.
Aplikacja rozszerzy działanie Waszej ulubionej nawigacji, wzbogacając ją o aktualne informacje o sytuacji na trasie – ostrzeżenia o zagrożeniach, fotoradarach, kontrolach prędkości czy remontach.

UWAGA - z kodu można skorzystać TYLKO w ciągu najbliższych 24 GODZIN.
Aplikacja dostępna jest dla telefonów z systemem Android.

Dlaczego warto mieć YetiWay?

1. Ostrzeżenia z Yanosika – czyli największej społeczności kierowców w Polsce. Bądź zawsze na bieżąco z sytuacją na drodze!
2. Brak reklam – z YetiWay otrzymasz tylko istotne dla kierowcy informacje. Skup się na drodze i jedź bezpiecznie
3. Autostart – YetiWay uruchomi się automatycznie z Twoją ulubioną aplikacją. Możesz połączyć YetiWay m.in. z: Google Maps, AutoMapa, Sygic, Waze, Spotify, Tidal, Audioteka

Jeśli polubiłeś YetiWay przybij nam piątkę! ;) Google Play

Wakacji bez mandatów!
Ekipa Yanosik i YetiWay

#yanosik #yetiway #android #motoryzacja #polskiedrogi #kierowcy #samochody #promocje #promka #dziendobry #wakacje
Yanosikpl - Dzieci wesoło wybiegły ze szkoły... a my razem z YetiWay rozpoczynamy wak...

źródło: comment_m9SKpYrpmKWEkx5UhiqB5n6LSv2hCLdz.jpg

Pobierz
  • 17
@Yanosikpl: ooo w końcu okazja do przetestowania możliwości Yanosika, już jakiś czas rozglądałem się za alternatywa dla Ryśka który idealnie współpracuje z Google maps, ale niestety poza większymi miastami mało jest zgłoszeń z wyjątkiem fotoradarów.
Dlaczego warto mieć YetiWay?


@Yanosikpl: Czym ta aplikacja różni od Yanosika odpalonego w trybie bąbelka na ekranie? Pomijam opcje autostartu bo to mogę sobie ustawić samemu w telefonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@prawdziwek: wiem że w Yanosiku mogę zgłaszać, i ogólnie szef właśnie z yanosikiem jeździ, a ja przyzwyczaiłem się do Ryśka ze względu na współpracę z Google maps. Które wg mojej oceny są lepsze niż nawigacja wbudowana w Yanosika. No i polubiłem przypomnienia o przekraczaniu prędkości które kilka razy uratowały mnie. Przetestuje kilka dni i zobaczymy czy warto zmienić przyzwyczajenia.
@Yanosikpl a jak to się ma do trzech miesięcy darmowej jazdy (promocja o której można przeczytać w Sklepie Google) ? Przecież trzy miesiące to dłużej niż te 60 dni, no i można je aktywować zawsze (przy pierwszym użyciu)
@Zataok: YetiWay jest odpowiedzią na sugestie wielu użytkowników - to lżejsza aplikacja, skupiająca się tylko na funkcji ostrzegania, a przy tym pozbawiona reklam i uruchamiająca się automatycznie z wybraną nawigacją